Меню

170 років за 170 годин: грандіозний ювілей Carlsberg Group в Копенгагені

У 2017 році пивоварна компанія Carlsberg Group відзначає 170 років з моменту свого заснування. З нагоди ювілею, 21-27 серпня колеги і гості з усього світу зберуться в Копенгагені - місці, де починалася історія легендарного пива, - щоб дізнатися, як компанія вплинула на світ пивоваріння, і яким вона представляє майбутнє галузі і суспільства в цілому.

Свято буде включати в себе безліч заходів і буде символічно тривати 170 годин, що займають цілий тиждень.

У програмі заходу - презентація філософії Якоба Якобсена, засновника компанії Carlsberg, з якої він відкривав пивоварню, і яка до цих пір лежить в основі діяльності кожного, хто працює в Carlsberg: «Незважаючи на прибуток, досягти досконалості в мистецтві пивоваріння, так щоб наші заводи, як і продукти, завжди були зразковими». В цей же день Carlsberg Group представить свої останні напрацювання - програму сталого розвитку «Together Towards Zero». Вона включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

Крім основної програми, гості заходу зможуть відвідати знамениту фотовиставку «Вулиці світу» Джероєн Сволфса. Експозиція вражає не тільки своїми масштабами, а й нестандартною задумкою: 195 вуличних знімків, зроблених у багатьох країнах, передають позитивний образ світу, в якому ми живемо, і підкреслюють, що у людей з різних точок планети набагато більше подібностей, ніж відмінностей. Фотографії будуть представлені у варочному цеху старовинного заводу Carlsberg, який був закритий останні десять років, і тепер відкриє свої двері виключно для виставки.

Крім того, з нагоди 170-річчя Carlsberg Group, всі музеї, пов'язані з Фондом Carlsberg і Фондом «Новий Carlsberg», включаючи Гліптотеку і Замок Фредеріксборг, запускають виставку, присвячену засновникові компанії Якобу Якобсену, його синові Карлу Якобсену, а також їх сучасникам, які жили в так званий «Золотий вік Копенгагена».

Кульмінацією свята стане суботня вечірка для всіх жителів і гостей міста.

Кожен, хто не зміг особисто потрапити на 170-річчя компанії, може перейти на сайт http://www.carlsberg.com/170 і «пролетіти» через світ Carlsberg. В режимі онлайн, два безпілотних дрона влаштовують екскурсію по старовинній броварні, показують гарні художні колекції Карла Якобсена в Новій Гліптотеці Carlsberg, і навіть пролітають повз Русалочки - справжнього символу Данії, подарованого місту Карлом Якобсеном.

«Протягом 170 років Carlsberg Group не просто варить, мабуть, найкраще пиво в світі. Прислухаючись до «золотих слів» Якоба Якобсена, ми день у день вдосконалюємо процес пивоваріння, використовуючи останні наукові відкриття та технологічні розробки. Протягом 170 годин в Копенгагені ми відзначаємо вчорашні та сьогоднішні досягнення Carlsberg Group, а також висвітлюємо свої плани - варити пиво для кращого сьогодні і завтра, інвестуючи в науку і роблячи внесок в життя суспільства », - коментує президент Carlsberg Group Кєєс т'Харт.