Меню

Carlsberg Group демонструє прогрес на шляху до досягнення цілей 2017 року зі сталого розвитку

Звіт зі сталого розвитку за 2015 рік демонструє прогрес Групи в таких напрямках як відповідальне споживання, екологічно раціональна упаковка та екологічні показники.

Звіт, який містить результати діяльності за 2015 рік і поточний статус з досягнення цілей 2017 року, показує, що Група йде за планом у виконанні своїх зобов'язань.

Ключові результати 2015 року:

  • Відповідальне споживання. У рамках Всесвітнього дня відповідального споживання пива, що пройшов у вересні 2015 року, ми охопили 1,5 мільйона споживачів в 10 країнах.
  • Краудсорсінг для сталого розвитку. Група організувала перший краудсорсінговий конкурс «Cheers to Green Ideas», щоб зробити пиво більш екологічним. Було отримано 162 ідеї з 35 країн.
  • Інновації у сфері сталого розвитку. Спільно з EcoXpac, одним з восьми партнерів спільноти Carlsberg Circular Community, ми ініціювали розробку біорозкладаної пляшки з деревного волокна - «Green Fiber Bottle» (переклад з англ. ─ пляшка з «зеленого» волокна).
  • Екологічні показники. Ми домоглися невеликих покращень зі споживання енергії, викидів CO2 і забезпечили стабільність показника з водоспоживання, незважаючи на зменшення обсягів виробництва в Східній Європі і їх збільшення на менш ефективних пивоварних заводах Азії.

 

- Споживання енергії зменшилось на 1,4% до 29 кВт/гл порівняно з 29,4 кВт/гл в 2014 році (скорочення близько 10% з 2009 року).

- Викиди CO2 скоротилися на 4,1% до 7,0 кг CO2/ гл порівняно з 7,3 кг CO2/гл в 2014 році (зменшення близько 21% з 2009 року).

- Ефективність водоспоживання залишилася на рівні 2014 року - 3,4 гл/гл (покращення на 8% з 2009 року).

  • Менше нещасних випадків. Ми скоротили рівень нещасних випадків з тимчасовою втратою працездатності на більш ніж 16% і рівень втрачених днів при нещасних випадках з тимчасовою втратою працездатності на 8%. На виробництві ми скоротили рівень нещасних випадків з тимчасовою втратою працездатності на 32% і рівень втрачених днів при нещасних випадках з тимчасовою втратою працездатності на 19% порівняно з 2014 роком.

Саймон Боас Хоффмайер, директор зі сталого розвитку Carlsberg Group: «2015 рік показав помірні покращення у перехідний період, в який ми продовжили інтегрувати кілька нових виробничих майданчиків. Ми залишаємося вірними нашим зобов'язанням і надалі покращувати показники через партнерства, співпрацю і робимо позитивний внесок у суспільство, зосередивши увагу на ключових напрямках: «Ресурси і Довкілля», «Здоров'я та Благополуччя», «Люди і Корпоративні політики». У 2015 році ми посилили нашу роботу з формування культури відповідального споживання серед наших споживачів. Це підкріплено цілями і ініціативами щодо щорічного охоплення більшого числа споживачів через повідомлення на упаковці продукції і бренд-комунікації. Ми також отримали відмінний зворотний зв'язок з розробки біорозкладаної пляшки з деревного волокна, що для нас є доказом зростання інтересу та обізнаності про сталий розвиток з боку наших споживачів». 

Про сталий розвиток у Carlsberg Group

Центральним елементом стратегії Carlsberg Group є інтеграція принципів сталого розвитку по всьому ланцюжку збільшення вартості. Впровадження даних принципів в існуючі бізнес-процеси, розробка політик для дотримання стандартів, співпраця в рамках партнерських відносин, визначення глобальних і локальних цілей для поліпшення результатів роботи в сфері сталого розвитку є наріжний камінь в основі цього стратегічного процесу. Наші три ключових моменти: «Ресурси і Довкілля», «Здоров'я та Благополуччя», а також «Люди і Принципи». Дізнатися більше про сталий розвиток Carlsberg Group можна на сайті www.carlsberggroup.com/sustainability

Про Carlsberg Circular Community

Засноване в 2014 р співтовариство Carlsberg Circular Community (CCC) являє собою співробітництво між Carlsberg Group та окремими партнерами, мета якого - слідувати принципам економіки замкнутих циклів (циркулярної економіки), застосовуючи концепцію регенеративного дизайну Cradle to Cradle® («від колиски до колиски») при розробці та маркетингу нових продуктів. В даний час до складу співтовариства CCC входять вісім партнерів. Мета спільноти CCC - залучити 17 партнерів до 2017 р. Дізнайтеся більше проCarlsberg Circular Community.