Меню

Carlsberg Group: коронавірус COVID - 19

Вірус, що з'явився в одній із провінцій Китаю, поступово охопив велику частину світу, і його поширення спричиняє серйозні потрясіння на всій планеті. Це безпрецедентна ситуація, і всі люди так чи інакше потерпають від неї.

Це безпрецедентна ситуація, і всі люди так чи інакше потерпають від неї.

Перед обличчям ​​кризи, не схожої ні на одну з попередніх, Carlsberg Group закликає всіх жителів планети, зокрема й працівників компанії та клієнтів, об'єднатися.

«Наші думки звернені до співробітників, клієнтів і всіх тих, на чиє життя коронавірус справив серйозний вплив, — заявив генеральний директор Carlsberg Group Кейс ет'Харт на щорічних загальних зборах працівників компанії в Копенгагені 16 березня.

«Ми стежимо за розвитком подій щодня та щогодини і, звичайно ж, прислухаємося до рекомендацій влади регіонів на кожному з наших ринків».

Підхід Carlsberg Group до мінімізації ризиків, спричинених коронавірусом, передбачає обмеження кількості відряджень, нарад і ділових зустрічей, а також дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

​«Будь ласка, подбайте про себе, своїх колег, друзів та сім'ю. Підтримуйте позитивний і конструктивний настрій, адже саме він допоможе нам разом пережити цей важкий період!»