Меню

Carlsberg Group представила дизайн нової біорозкладаної пляшки з деревного волокна

Дизайн біорозкладаної пляшки з деревного волокна (Green Fiber Bottle) було представлено на конференції «Сталий розвиток брендів - 2016» у Копенгагені.

28 вересня Carlsberg Group представила новий дизайн біорозкладаної пляшки з деревного волокна на конференції в Копенгагені. Мета конференції - надихнути компанії на успішне ведення бізнесу через впровадження інновацій та «сучасний підхід» на шляху до сталого майбутнього.

У рамках спільноти Carlsberg Circular Community в 2015 році Carlsberg Group спільно з датською компанією EcoXpac, що займається упакуванням, запустила проект з розробки пивної пляшки з деревного волокна. Волокно складається з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Перший прототип такої пляшки було представлено в січні 2015 року професором Флеммінгом Бесенбахером (Flemming Besenbacher), головою Фонду Carlsberg, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Новий дизайн

Новий дизайн пивної пляшки було розроблено партнерами Carlsberg Group, що входять до складу співтовариства Carlsberg Circular Community, і датською студією промислового дизайну «CP+B Copenhagen and Kilo». Прототип нової упаковки виконано на основі фірмового стилю Carlsberg і показує, як буде виглядати ця пляшка, коли з'явиться на ринку.

Саймон Боас Хоффмайер (Simon Boas Hoffmeyer), директор зі сталого розвитку Carlsberg Group, представив новий дизайн пляшки на конференції в Копенгагені. За його словами, створення нової пляшки стало важливою віхою в амбітному трирічному проекті.

«Створення нового дизайну - важливий етап даного проекту. Адже при наявності прототипу нам буде легше пояснити особливості нового формату упаковки споживачам і колегам. На мій погляд, нова пляшка виглядає просто приголомшливо. Вона наочне свідчення того, як можна використовувати інновації та дизайнерські рішення, щоб створювати продукти для кращого майбутнього», - зазначив Саймон Боас Хоффмайер.

«Пляшку створено з урахуванням рекомендацій низки провідних світових фахівців у галузі упаковки, які натхнені участю в цьому проекті. І хоча нам ще треба буде вирішити складні технічні завдання, ми йдемо за наміченим графіком», - доповнив Хокон Ланген (Håkon Langen), директор з інновацій в області упаковки Carlsberg Group.

Розробка біорозкладаної пляшки з деревного волокна стане значущою віхою в інноваційній діяльності в сфері сталого розвитку. Волокно для виробництва пляшок буде отримано з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Нова пляшка буде розкладатися, перетворюючись в екологічно безпечні матеріали, навіть в тому випадку, якщо її викинуть в недозволеному місці, в основі проекту лежить намір зробити її частиною системи управління відходами, аналогічної збору і переробки скляних пляшок і алюмінієвих банок сьогодні.

Проект, що розрахований на три роки, реалізується за підтримки Інноваційного фонду Данії та Датського технічного університету. Пробний випуск біорозкладаної пляшки з деревного волокна на пілотному ринку запланований на 2018 рік.