Меню

Carlsberg Group приєдналася до Planet Pledge – міжнародного зобов’язання маркетологів створювати сталі комунікації

Пивоварна компанія Carlsberg Group – одна з перших броварних компаній, яка приєдналася до Planet Pledge. Це означає, що Carlsberg Group бере на себе зобов’язання створювати та поширювати сталі, дружні до екології комунікації через команду маркетологів і корпоративні комунікації.

Planet Pledge – це структура, яку створила Всесвітня федерація рекламодавців (WFA). Її організували, щоб об’єднати маркетологів усього світу навколо однієї цілі –  стимулювати споживачів бути більш дружніми до клімату й екології. Оскільки маркетологи напряму контактують зі споживачами, то в їхніх силах спілкуватися з ними так, щоби популяризувати Цілі сталого розвитку ООН, мета яких берегти здоров’я планети та добробут людей.

Carlsberg Group і Carlsberg Ukraine зокрема уже стали на шлях сталого розвитку, коли запустили програму «Ціль 4 НУЛІ: разом заради майбутнього». Приєднання до Planet Pledge – наступний логічний крок на цьому шляху.

Маркетингові команди компанії матимуть змогу проходити навчання, щоб успішно пов’язувати комунікації бренду зі сталістю. Маркетинг-команди мають спілкуватися зі споживачами так, щоб їхнім кампаніям довіряли. Водночас ці прояви мають стимулювати споживачів розвивати і вдосконалювати екосвідомість і сталі звички.

Спеціально для  цього в Carlsberg Group розробили гайд, який буде підтримкою маркетинг-команд, фахівців з корпоративних відносин і комунікацій на шляху до сталості. Там розмістили стратегічні поради, приклади сталих комунікацій. Ця програма націлена на те, щоб зробити маркетинг-команду ще одним потужним осередком посилення ідей екологічності, сталості, відповідального бізнесу та позитивного соціального впливу.

«Маркетинг – це місток між брендом і споживачем. Ми щодня виходимо до людей з комунікацією через найрізноманітніші види реклами, соціальні кампанії, івенти тощо. У Carlsberg Group і Carlsberg Ukraine зокрема питання сталого розвитку зашите в ДНК. Ми намагаємося всі свої маркетингові прояви, запуски нової продукції узгоджувати з пріоритетами сталого розвитку. Наприклад, ми активно використовуємо систему оцінювання нової продукції. Ця система визначає, як новий продукт, його паковання та етикетка вплинуть на екологію. Тепер до цього ми будемо під’єднувати вдосконалену систему комунікації стосовно сталого розвитку. Ми вдячні своїм споживачам за довіру та готові з ними спілкуватися мовою сталості, щоб поширювати ідею екосвідомості»,  – коментує Ірина Качура, віцепрезидентка з маркетингу в Carlsberg Ukraine.