Меню

Carlsberg Group приєднується до глобальної ініціативи ООН з розширення прав і можливостей жінок та гендерної рівності ― UN Women’s Empowerment Principles (WEP)

Долучившись до підписантів «Принципів щодо розширення прав і можливостей жінок», ухвалених Організацією Об’єднаних Націй, Президент і Генеральний директор Carlsberg Group Кєєс ет’Харт засвідчив узяте компанією зобов'язання щодо розширення прав і можливостей жінок та забезпечення гендерної рівності.

У 2023 році Carlsberg Group відзначила Міжнародний день боротьби за права жінок, підписавши документ щодо керівних принципів розширення прав і можливостей жінок та гендерної рівності, дедалі зміцнівши свою відданість ідеї різноманітності, рівності та інклюзивності.

Генеральний директор Carlsberg Group Кєєс ет’Харт зауважує з цього приводу: «Пивоваріння галузь, де історично домінували чоловіки, тож як сучасна міжнародна компанія ми значною мірою відповідаємо за реалізацію наших зобов'язань з гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у Carlsberg. І не лише тому, що це невід’ємна складова стратегічної мети Carlsberg, висловленої нашим прагненням«Варити пиво заради кращого сьогодні і завтра», але й тому, що, за нашим переконанням, усі дії, які сприяють гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок, ведуть до кращих результатів у бізнесі».

Дотримання принципів різноманітності, рівності та інклюзивності (DE&I) стало глобальним пріоритетом компанії в програмі дій «Розом до НУЛЯ і не тільки», а також частиною Стратегії SAIL’27, реалізація якої відбувається під особливим контролем керівництва компанії. Саме прихильність до розширення прав і можливостей жінок та гендерної рівності є головним рушієм цієї стратегічної програми.

Головний виконавчий директор Carlsberg Group Йоріс Хюйсманс зазначає: «Ми усвідомлюємо, що для втілення наших цілей щодо різноманітності та інклюзивності ми маємо провести ще багато роботи, але й також ми знаємо, що правильний гендерний баланс це перший крок, який є визначальним. Цьогоріч ми плануємо залучити ще більше різноманітних талановитих кадрів і зосередитись на впровадженні ініціатив з інклюзивності та рівності всередині компанії. Зрештою, ми пишаємося тим, що в усьому, що ми робимо, ми керуємося цілями та ефективністю, а наша прихильність принципам різноманітності, справедливості та інклюзивності це наш спосіб підтримати таку корпоративну культуру, яка забезпечить високу віддачу та сприятиме виконанню місії компанії».

Carlsberg Group продемонструвала свою прихильність до гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, встановивши вимірювані цілі для забезпечення рівного представництва жінок на вищих керівних посадах. Відповідно до своїх зобов'язань за всіма конвенціями з прав людини як підписант Глобального договору ООН ми дотримуємося його 10 принципів, зокрема й у тому, що стосується розширення прав і можливостей жінок та їхньої залученості в суспільне життя.

Факти

  1. У 2022 році Carlsberg започаткувала власну масштабну кампанію «Welcome You», взявши зобов'язання впровадити принципи різноманітності, рівності та інклюзивності за усіма напрямами своєї діяльності.
  2. Компанія Carlsberg встановила чіткі цілі щодо терміну, впродовж якого має збільшитись частка жінок у вищому керівництві як шляхом конкурсного відбору, так і через ефективне планування заміщення керівних посад.
  3. До кінця 2024 року частка жінок на вищих керівних посадах у компанії зросте до 30 %.
  4. А масштабна ціль компанії полягає в забезпеченні з плином часу щонайменше до 40 % представництва жінок на вищих керівних посадах

Carlsberg Ukraine слідує стратегії зі сталого розвитку «Разом до НУЛЯ і не тільки» і реалізовує програму локально.