Меню

Carlsberg Ukraine долучилася до найбільшого об’єднання українських підприємців

У жовтні 2017 року Carlsberg Ukraine приєдналася до Спілки Українських Підприємців (СУП), аби разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни.

Carlsberg Ukraine належить до однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв, має три потужних заводи у Києві, Львові та Запоріжжі і нараховує більше 1500 працівників. Членство у спілці — це, передусім, можливість співпрацювати та обмінюватися досвідом з крупними підприємцями задля розвитку українського бізнесу та популяризації інновацій в країні.

СУП була створена у 2016 році силами українських підприємців і має на меті стати рушійною силою української економіки. Об’єднати бізнес поза межами політики, галузі та географічного розташування, захищати його інтереси, перебувати в діалозі з владою та суспільством — такими є принципи діяльності спілки. Ці ідеї вже підтримали вже більше 500 компаній, але у планах СУП — понад 100 000 членів до 2020 року.

«Ми поділяємо ціль Спілки Українських Підприємців зробити нашу державу конкурентоздатною на глобальному ринку. Потенціал України багато в чому визначається тим, яким чином бізнес може заявити про свої проблеми та консолідувати зусилля задля їх вирішення. Організація, членом якої тепер є і наша компанія, — це потужний майданчик для постійного діалогу з іншими бізнесами, що сприяє розвитку бізнес середовища країни»,Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine.