Меню

PJSC Carlsberg Ukraine і Molson Coors домовилися про довгострокову співпрацю з виробництва Staropramen в Україні

PJSC Carlsberg Ukraine і Molson Coors домовилися про довгострокову співпрацю з виробництва та дистрибуції Staropramen і Miller Genuine Draft (MGD) в Україні. Бренди з’являться на прилавках навесні 2023 року.

«Staropramen стане природним доповненням до преміального портфоліо брендів PJSC Carlsberg Ukraine, яким ми пишаємося. Наша співпраця полягає в поєднанні традиційних рецептів з інноваціями, відповідальністю, високою якістю та історією, і ми впевнені, що наше співробітництво буде успішним», – коментує співпрацю генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Наталія Кожухар з Molson Coors Ukraine доповнює: «Ми раді, що відсутність Staropramen в Україні була відносно короткою, і ми повертаємо знайомий бренд на полиці магазинів. Ми сподіваємося, що нова співпраця сприятиме пожвавленню пивної галузі України».

Примітки

Пивоварні PJSC Carlsberg Ukraine продовжують працювати, а Компанія вживає ряд заходів, щоб захистити понад 1300 своїх співробітників в Україні. На початку повномасштабної війни PJSC Carlsberg Ukraine призупинила роботу трьох пивоварень, вжила негайних заходів безпеки та організувала евакуацію людей. PJSC Carlsberg Ukraine створила Фонд відновлення житла для підтримки співробітників, які втратили домівки внаслідок війни, з березня 2022 року Компанія виробляє та доставляє питну воду потребуючим, бере участь у гуманітарних ініціативах і підтримала понад 10 благодійних проєктів. Згодом Компанія почала поступово відновлювати бізнес. Сьогодні всі три пивоварні працюють. «Ми почали будувати нові ланцюжки поставок, трансформували бізнес-процеси та досягли рекордно високої залученості наших людей, що є свідченням незламності сміливих українців», — говорить Олег Хайдакін, генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine.

Molson Coors призупинила весь експорт і ліцензію на виробництво будь-яких своїх брендів у росії на початку березня 2022 року, а пізніше розірвала ліцензійні угоди. Із початку повномасштабної війни в Україні Molson Coors була зосереджена на підтримці своєї невеликої команди в Україні, пропонуючи поради та фінансову підтримку, щоб допомогти їм знайти притулок, переїхати чи евакуюватися. Багато співробітників компанії в Центральній та Східній Європі також мають членів сім’ї в Україні, і Molson Coors підтримує безпечний переїзд для членів їхніх родин та пошук житла.

Про бренди

Miller Genuine Draft

Трохи більше 160 років тому 30-річний Фредерік Міллер купив пивоварню Plank Road у Мілвокі, штат Вісконсін. Зараз Miller Genuine Draft розвивається в усьому світі як ключовий глобальний бренд для Molson Coors, доступний у більш ніж 100 країнах світу. Завдяки сильній американській спадщині, Miller Genuine Draft подолав далекий шлях від свого дому в Мілвокі, оскільки це чудове на смак, автентичне та свіже пиво. Серед країн за межами США, які обирають Miller Genuine Draft, – Україна, Туреччина, Канада, Австралія, Південна Африка та Чилі.

Джерело MGD

Staropramen

Staropramen є празьким пивом номер 1 у світі за обсягом і вартістю. Він має давню спадщину і вже майже 150 років з гордістю вариться у Сміхові, у самому центрі Праги. Бренд Staropramen продовжує активно розвиватися в усьому світі, а особливо в Європі, оскільки все більше і більше людей починають оцінювати це чудове на смак автентичне пиво, яке приносить дух Праги любителям пива в усьому світі. Staropramen варять експерти для експертів.

*Чеська асоціація пива та солоду, Прага, 09.01.2023

Джерело Staropramen

Про PJSC Carlsberg Ukraine

PJSC Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних світових пивоварних груп із великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу PJSC Carlsberg Ukraine входять пивоварні заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. Портфоліо Carlsberg в Україні включає пиво, сидр та безалкогольні напої таких брендів, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage та ін. Під час війни в Україні Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого PJSC Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія також надає фінансову підтримку благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/.

Про Molson Coors

Більше двох століть Molson Coors виготовляє напої, які об’єднують людей під час миттєвостей життя. Molson Coors виробляє одні з найулюбленіших і культових брендів пива. Незважаючи на те, що історія компанії сягає корінням у пивоваріння і у своєму портфелі має глобальні бренди пива, включаючи Staropramen, Coors, Miller Genuine Draft і Blue Moon, компанія Molson Coors також пропонує сучасне портфоліо, яке виходить за межі пивного ряду.

Molson Coors Beverage Company є публічною компанією, що торгується на Нью-Йоркській та Канадській фондових біржах (TAP). Прагнення компанії підвищувати галузеві стандарти та залишати позитивний слід на співробітниках, споживачах, спільнотах і навколишньому середовищі відображено у стратегії Our Imprint та цілях сталого розвитку до 2025 року. Щоб дізнатися більше про Molson Coors Beverage Company, відвідайте molsoncoors.com або Twitter через @MolsonCoors.

А також читайте на сайті NV.Бізнес