Меню

Carlsberg Ukraine названо найефективнішим рекламодавцем року

9 грудня 2016 року було оголошено про результати конкурсу Effie Awards Ukraine 2016. Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine удостоїлася найвищих оцінок журі та звання «Найефективніший рекламодавець», її маркетингову команду було визнано кращою в категорії «Безалкогольні напої», а бренди «Квас Тарас», Seth&Riley's Garage і Somersby зібрали в цілому 9 нагород.

Премія Effie Awards Ukraine відзначає ефективні кампанії у всьому спектрі товарів і послуг - від товарів масового попиту до фінансових послуг та іміджу корпорацій. Цього року конкурсні роботи оцінювала команда журі зі 150 експертів рекламно-комунікаційного ринку - провідні маркетинг-фахівці, що працюють в компаніях-рекламодавця, топ-менеджери комунікаційних агентств, медіа-експерти, дослідники та консультанти. Слід зазначити, що всі конкурсні роботи пройшли відбір у 3 етапи, а в фінал потрапила лише третина поданих заявок. Експертне журі конкурсу високо оцінило рекламні кампанії трьох брендів Carlsberg Ukraine.

Найбільше нагород на конкурсі зібрала новинка цього року - бренд освіжаючих хард-дрінків Seth&Riley's Garage. Золото конкурсу дісталося бренду в номінації «Кампанії з короткостроковим ефектом», а дві бронзи - в номінаціях «Напої алкогольні та слабоалкогольні» та «Молодіжний маркетинг». Крім того, Garage отримав спеціальну нагороду від Starlight Media за «Кращу інтеграцію ТБ + Інтернет 2016». До того ж, Seth&Riley's Garage та ТМ «Квас Тарас» увійшли до списку ТОП-6 найбільш ефективних брендів України на думку Всеукраїнської рекламної коаліції.

Згаданий вище бренд «Квас Тарас» не залишив байдужими маркетингових експертів. Проект «Легенда про Чорного Тараса» (ТМ «Квас Тарас») завоював срібло в номінації «Запуск продукту/сервісу» та дві бронзові нагороди в номінаціях «Напої безалкогольні» і «Кампанії з короткостроковим ефектом».

Бренд Somersby завоював дві бронзові нагороди в номінаціях «Напої алкогольні та слабоалкогольні» і «Запуск продукту/сервісу» за яскраву рекламну кампанію «Груша», приурочену до запуску нового продукту на ринку сидру - «Somersby Груша».

Із повним переліком нагород компанії Carlsberg Ukraine на Effie можна ознайомитися на сайті премії.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Carlsberg Ukraine в цьому році відзначився великою кількістю інноваційних запусків. Тим більш радує, що вони продемонстрували не лише чудові комерційні результати, а й гідно були оцінені колегами з індустрії реклами».