Меню

Carlsberg Ukraine очолила список компаній із найбільш стабільною репутацією

Пивоварну компанія Carlsberg Ukraine визнано кращою в номінації «Репутаційна стабільність» за оцінками експертів всеукраїнського рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти 2017» та ділового журналу «Бізнес».

Carlsberg Ukraine є частиною міжнародної компанії Carlsberg Group, третього за величиною гравця світового ринку пива, і чітко слідує сенсу існування, успадкованого від її засновника. Carlsberg Ukraine у ​​своїй діяльності дотримується глобально певні чотири пріоритети сталого розвитку: вода, енергія і СО2, відповідальне споживання пива, охорона і безпека праці. Компанія постійно вдосконалюється в плані екологічності виробництва, відповідності високим світовим стандартам якості та ділової етики.

Саме прихильність принципам і послідовність в роботі над пріоритетами сталого розвитку принесло компанії перемогу в номінації «Репутаційна стабільність».

Також експерти рейтингу відзначили роботу Carlsberg Ukraine з КСВ-напрямку: в номінації «Іміджевий капітал КСВ» компанія посіла 4 місце. У цій категорії журі оцінювало серед інших чинників відгук цільової аудиторії на КСВ-проект, значення проекту та його практичну користь для суспільства.

Для участі в журі були запрошені кращі галузеві журналісти, галузеві та інвестиційні аналітики. Рейтингування проводилося у форматі закритого голосування. Експерти в оцінці враховували критерії ефективності системи репутаційного менеджменту, підтримку бізнесу різними групами стейкхолдерів, наявність незаперечних конкурентних переваг.

Як відзначають організатори, рейтинг якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» - це спосіб відзначити досягнення компаній (і вітчизняних, і українських підрозділів міжнародних корпорацій), які досягли значних результатів на ринку. Також рейтинг покликаний стати стимулом для тих, хто тільки починає усвідомлювати значимість репутаційних активів і освоювати методологію та інструментарій їх нарощування.

Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор із корпоративних відносин Carlsberg Ukraine: «Репутація завжди була важливою складовою успіху компанії. Наш секрет в тому, що ми будуємо репутацію, засновану на практичних діях, які несуть в собі філософію нашого засновника: варимо пиво для кращого сьогодні і завтра. Компанія прагне своїми щоденними рішеннями вносити вклад у стійкий розвиток суспільства. Відповідальність перед суспільством, чесність і прозорість є для нас основними принципами ведення бізнесу, що, в свою чергу, впливає на рівень нашої репутації і довіри до компанії».