Меню

Carlsberg Ukraine отримала 20 нагород на Міжнародному конкурсі пива

26 серпня 2016 року в Києві в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Свято пива» пройшло нагородження лауреатів XIX Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод. Продукція компанії Carlsberg Ukraine була представлена на конкурсі 18-ма видами напоїв і абсолютно всі були удостоєні нагород.

Продукція Carlsberg Ukraine 19 років бере участь у конкурсі і регулярно отримує високі нагороди. І цей рік не став винятком. Експертне журі прийняло на розгляд 9 брендів компанії: сидр «Somersby з грушевим соком», нові хард-дрінки Seth & Riley's GARAGE, пиво Carlsberg, Kronenbourg 1664, Baltika, «Львівське», «Арсенал», Robert Doms, безалкогольні напої - «Вятрачок» та квас «Квас Тарас».

Компанія Carlsberg Ukraine отримала в номінації «за високу якість продукції» 13 золотих медалей і 3 срібних. «Seth & Riley's GARAGE зі смаком лимона» і «Квас Тарас Чорний» були удостоєні найвищої нагороди конкурсу - гран-прі за найкращу якість продукції. Вся лінійка пива виробництва ПАТ «Карлсберг Україна» і безалкогольні напої «Вятрачок Дзюшес», «Вятрачок Сітро» отримали кубки за кращий дизайн зовнішнього оформлення напоїв.

До складу журі конкурсу увійшли експерти з галузевої організації «Укрпиво» і фахівці міжнародного рівня з Литви, Молдови та Білорусі. Конкурсна оцінка зразків продукції провідних виробників пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв проводилася дегустаційною комісією у форматі сліпої дегустації.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Наша компанія як великий і відповідальний виробник приділяє особливу увагу якості продукції, що випускається. Для виробництва напоїв ми використовуємо тільки найкращу і ретельно відібрану сировину, ми стежимо за всіма етапами виробництва та моніторимо цей процес за допомогою інтегрованих систем контролю якості. Все це дозволяє нам випускати якісний і по-справжньому смачний продукт, котрий отримує безліч нагород міжнародних конкурсів і, найголовніше, визнання українських споживачів».