Меню

Carlsberg Ukraine отримала золоту банку від бізнес-партнера CanPack

PJSC Carlsberg Ukraine нарощує виробничі потужності завдяки реалізації знакових інвестиційних проєктів уже зараз, демонструючи непохитну віру в Україну. Одним із таких символів солідарності та підтримки Carlsberg Group стала одна з найбільших іноземних інвестицій 2023 року в нову виробничу лінію на Київському пивоварному заводі.

«Carlsberg Group підтвердила інвестиції в Україну. Завдяки новій лінії потужність виробництва продукції у банці зростає на 80%. Безпечність умов праці, відмінна якість продукції та висока технологічність виробничого процесу – наші пріоритети. А нова виробнича лінія – один із ефективних інструментів, що допомагає нам ці пріоритети реалізувати. Carlsberg Group підтримує нас весь час, оскільки вірить не тільки в нас як бізнес, але й в Україну загалом», – коментує Генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Автоматизована виробнича лінія збільшила потужність пивоварні, що дозволило нам поставити особистий рекорд та випустити понад 300 мільйонів банок продукції у 2023 році. Саме тому наш партнер CanPack Ukraine вирішила відзначити це досягнення та створила пам’ятну золоту банку силами їх виробництва, взявши за основу звичайну банку 0,33л FIT та додавши відповідне гравіювання.

Дякуємо CanPack за співпрацю, далі – більше!