Меню

Carlsberg Ukraine передала 16 кисневих концентраторів у дві COVID-лікарні Запоріжжя

Компанія Carlsberg Ukraine закупила 16 кисневих концентраторів для двох COVID-лікарень Запоріжжя.

«Щодня в Україні фіксують близько 17-20 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Країна зіштовхнулася з черговою хвилею пандемії. Бізнес не може стояти осторонь, коли йдеться про життя людей. Один із заводів Carlsberg Ukraine працює в Запоріжжі. Ми зробили запит і дізналися, що лікарні міста потребують кисневих концентраторів. Компанія придбала та доставила концентратори у Запорізьку міську лікарню №9 та Запорізьку міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги №5», – коментує Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Втілити благодійну допомогу допоміг Всеукраїнський благодійний фонд «Крона». «Нова хвиля захворюваності – і знову лікарні зіштовхнулися з нестачею кисневого обладнання в стаціонарі. Ми запитали про основну потребу лікарень і одразу отримали відповідь – кисневі концентратори. Завдяки підтримці компанії Carlsberg Ukraine ми змогли закупити сучасні сертифіковані прилади, кожен генерує 10 л повітря на хвилину. До концентратора можна підключити двох пацієнтів. Це порятунок для понад 30-и пацієнтів із важкою кисневою недостатністю», – розповідає координаторка програм ВБФ «Крона» Лариса Сидельнік.

У 2020 році Carlsberg Ukraine виділила 6,8 млн гривень для протистояння пандемії COVID-19. У співпраці з ВБФ «Крона» компанія закупила 8000 захисних костюмів для лікарів, три апарати ШВЛ та кисневі концентратори для медичних закладів Києва, Львова, Запоріжжя. З деталями діяльності Carlsberg Ukraine у напрямку корпоративної соціальної відповідальності та благодійності як одного з напрямків роботи відповідального бізнесу можна ознайомитися у звіті зі сталого розвитку, який компанія публікує щорічно.