Меню

Carlsberg Ukraine показує прогрес в досягненні цілей сталого розвитку

У 2017 році компанія Carlsberg Ukraine заощадила понад 890 тис. КВтг електроенергії і виробила на очисних спорудах своїх заводів понад 1,4 млн. М3 біогазу, - альтернативного джерела енергії.

Таких результатів вдалося досягти завдяки фокусу на 4 амбітні цілі у сфері сталого розвитку: нуль вуглецевого сліду, нуль втрати води, нуль безвідповідального споживання і нуль нещасних випадків.

Програма «Мета 4НУЛІ: разом для майбутнього», запущена в 2017 році як частина стратегії Carlsberg Group "ПАРУСА'22», є відповіддю на глобальні виклики в сфері сталого розвитку. Програма включає чотири довгострокові стратегічні цілі Carlsberg Group: Нуль вуглецевого сліду, Нуль втрати води, Нуль безвідповідального споживання і Нуль нещасних випадків. Вона базується на науковому підході і відповідає глобальним цілям ООН зі сталого розвитку. Carlsberg Ukraine, як частина Carlsberg Group, ділиться результатами 2017 року по досягненню загальних стратегічних цілей.

НУЛЬ вуглецевого сліду

Рухаючись в напрямку до цієї мети, в 2017 р Carlsberg Ukraine скоротила сумарне споживання вуглецю на 5,35% щодо 2016 г. Ще одним важливим досягненням компанії стала загальна економія електроенергії, яка склала 2% по відношенню до 2016 р. Для порівняння, такої кількості електрики вистачило б на забезпечення річного споживання цього ресурсу 250 двокімнатних квартирах спального району столиці. Крім того, в 2017 р вдалося збільшити вироблення біогазу *. На даний момент біогаз заміщає 12,5% річного споживання природного газу. Ці ресурси могли б покрити річну потребу в газі жителів 17 дев'ятиповерхових будинків на 4 під'їзда. 

НУЛЬ втрати води

У 2017 р компанії вдалося втримати позитивні показники щодо ефективності використання води, досягнуті в 2016 р Такий результат став можливим завдяки розробці і впровадженню на кожній виробничій площадці численних проектів, спрямованих на скорочення споживання води, в тому числі за рахунок її повторного використання для технічних потреб. 

НУЛЬ безвідповідального споживання

Споживання алкоголю неповнолітніми є однією з ключових проблем. Розуміючи важливість вирішення даного завдання, Carlsberg Ukraine вже кілька років об'єднується з іншими великими виробниками пива для роботи в цьому напрямку.

Так, у вересні 2017 р пивовари України приєдналися до Всесвітнього дня відповідального споживання пива, який щорічно проходить в різних країнах. Цього разу, більше 100 співробітників трьох виробничих майданчиків компанії відвідали понад 480 точок реалізації продукції, щоб нагадати продавцям про необхідність і значимість дотримання правил продажу алкоголю і пива.

НУЛЬ нещасних випадків

Мета забезпечити повну безпеку співробітників виробництва, офісу і підрядників - одна з найбільш пріоритетних для компанії. Carlsberg Ukraine постійно працює над підвищенням рівня безпеки, а також інформуванням співробітників про можливі ризики травматизму і методах їх запобігання. Щоб домогтися прогресу в цьому напрямку, в 2017 компанія впровадила ряд ініціатив, від світловідбивних елементів на спецодязі та установки додаткових поручнів для пішоходів в зонах роботи транспорту, до блокувальних пристроїв на виробництві, які захищають обладнання від мимовільного запуску.

Ці досягнення стали гідним внеском у загальний результат Carlsberg Group в напрямку реалізації цілей сталого розвитку, яким вона поділилася в своєму звіті за 2017 р

НУЛЬ вуглецевого сліду

Carlsberg Group знизила викиди вуглецю на глобальному рівні на 16% в порівнянні з 2015 р, а 46% електрики, споживаного Групою, отримано з поновлюваних джерел. До того ж Група прискорила перехід на холодильне обладнання з низьким впливом на клімат завдяки співпраці з його постачальниками.

У 2017 р Carlsberg Group відмовилася від вугілля на дев'яти пивоварнях відповідно до мети виключити використання вугілля в якості палива до 2022 р Інший крок до мети - повний перехід пивоварні Carlsberg Sverige на поновлювані джерела енергії і 100% використання біогазу та «зеленої» електроенергії . Таким чином, Carlsberg Sverige стала першою пивоварнею Carlsberg Group з нульовим викидом вуглецю.

НУЛЬ втрати води

Carlsberg Group також зробила дії для досягнення стратегічної мети «Нуль втрати води» і її цільового показника до 2030 р - вдвічі скоротити споживання води на наших пивоварнях. Спільними зусиллями пивоварні Carlsberg Group знизили споживання води в порівнянні з 2015 роком на 6%, що дозволило досягти провідного в галузі показника використання води - 3,1 гл / гл.

НУЛЬ безвідповідального споживання

У 2017 р ініціативи Carlsberg Group з відповідального споживання в цілому охопили понад 70 мільйонів споживачів по всьому світу. Група розширює установку «алкозамки» на належать компанії вантажівки на підтвердження взятих зобов'язань по просуванню відповідального споживання і в знак нетерпимості до водіння в нетверезому стані.

НУЛЬ нещасних випадків

Carlsberg Group вимірює прогрес у створенні культури «Нуль неприватних випадків» через показник по зниженню числа нещасних випадків з року в рік, аж до 2030-го. У 2017 р зроблені кроки для підвищення обізнаності співробітників та впровадження заходів безпеки по всій Групі. Коефіцієнт нещасних випадків знизився по всіх функцій компанії, нещасні випадки з тимчасовою втратою працездатності скоротилися на 42% в порівнянні з 2016 р

* Біогаз - це газ, що отримується водневим або метановим бродінням біомаси. Метанове розкладання біомаси відбувається під впливом трьох видів бактерій. У ланцюжку харчування наступні бактерії харчуються продуктами життєдіяльності попередніх. Перший вид - бактерії гідролізні, другий - кислотоутворюючих, третій - метаноутворюючих. У виробництві біогазу беруть участь не тільки бактерії класу метаногенів, а всі три види.