Меню

Carlsberg Ukraine присвоєно Знак Соціальної Відповідальності

У серпні 2016 року Carlsberg Ukraine - одна з найбільших пивоварних компаній України - отримала Знак Соціальної Відповідальності (ЗСВ). Нагорода присвоюється компаніям та людям, які надають допомогу нужденним і підтримують благодійні проекти.

Carlsberg Ukraine - соціально відповідальна компанія, яка веде свою діяльність чесно і відкрито, а також піклується про навколишнє середовище і намагається зробити свій внесок у розвиток українського суспільства. Уже багато років компанія підтримує соціальні та благодійні проекти, надаючи допомогу тим, хто її потребує.

У рамках політики корпоративної соціальної відповідальності компанія вже багато років працює над створенням культури відповідального і помірного споживання пива в Україні. Також одна з основних цілей КСВ політики компанії - це розвиток культури відповідального продажу і споживання пива. У зв'язку з цим українські пивовари об'єднують зусилля у боротьбі проти продажу пива неповнолітнім. Крім цього, Carlsberg Ukraine приділяє увагу інвестиціям в інноваційні, культурні та історичні проекти.

Знак Соціальної Відповідальності видається тим компаніям і особам, котрі надали фінансову допомогу нужденним в розмірі від $ 10 000 (згідно з курсом НБУ на момент надання допомоги) і більше протягом року - сумарно або одноразово. ЗСВ присвоюється з моменту перерахування зазначених коштів нужденним і видається на 1 рік. Крім Carlsberg Ukraine, ще 9 українських компаній із різних галузей і сфер бізнесу отримали Знак Соціальної Відповідальності і тим самим заявили про свою соціально активну позицію і готовність допомагати. Більш детальну інформацію про нагороду можна знайти на сайті http://srm-ukraine.org/.

Світлана Веселовська, Старший директор з комунікацій компанії Carlsberg Ukraine:«Корпоративна соціальна відповідальність - частина стратегії Carlsberg Ukraine, а принципи відповідального ведення бізнесу глибоко інтегровані в діяльність компанії. Це турбота про суспільство, про навколишнє середовище, участь у різних культурних і благодійних проектах. Нам приємно отримати Знак Соціальної Відповідальності, який підкреслює нашу соціально активну позицію».