Меню

Carlsberg Ukraine пропонує змінити звички заради кращого майбутнього

Компанія Carlsberg Ukraine презентує календар «сталих звичок», який може допомогти розпочати вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя. Прості поради, що легко змінять твої «старі» звички на «сталі», тобто ті що будуть набагато краще впливати на життя планети.

Заходь за посиланням https://calendarsdg.com.ua/, обирай платформу (Google, IOS, OUTLOOK) та синхронізуй його зі своїм календарем. Кожного місяця ти зможеш набувати декілька корисних звичок і розуміти як саме твої дії впливають на навколишнє середовище. Carlsberg Ukraine у календарі дає людям чіткий набір порад, які легко виконувати в повсякденному житті. Зокрема, робити свої покупки відповідально -тільки ті речі, яких ми насправді потребуємо. Відмовитися від одноразового посуду і поліетиленових пакетів, а ще не викидати сміття абикуди. Переходити на цифрові технології, що дасть змогу використовувати менше паперу і зберегти ліси.   

Календар створено на основі  17-ти Глобальних цілей ООН Вони охоплюють період до 2030 року і спрямовані на такі сфери як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість та інші. Кожен місяць  календаря відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку.

Зі свого боку компанія Carlsberg Ukraine ще з 2016 року працює над досягненням Цілей сталого розвитку в Україні. В компанії впроваджена глобальна програма зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього»: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків.

Але зміни починаються з кожного з нас і навіть маленькі дії призводять до великих результатів. Тому змінюйте свої старі звички на сталі заради кращого завтра.