Меню

Carlsberg Ukraine в списку 25 найкращих роботодавців для ветеранів – за версією Forbes

PJSC Carlsberg Ukraine в списку 25 найкращих роботодавців для ветеранів. Forbes Ukraine у партнерстві з консалтинговою компанією Korn Ferry Ukraine склав список найкращих роботодавців для ветеранів. У ньому – 25 компаній, що розбудовують найновіші та ґрунтовні системи адаптації для демобілізованих колег.

На цей час у PJSC Carlsberg Ukraine 8 ветеранів. “З першого дня повномасштабної війни нашим пріоритетом була всебічна підтримка колег. Компанія надала допомогу мобілізованим співробітникам, а також зберегла за ними всі робочі місця та середній щомісячний заробіток. Ми вдячні колегам, що боронять нас на передовій, деякі з них уже повертаються до цивільного життя. Для нас важливо реалізувати якісну програму реінтеграції, яка допоможе відновити роботу в компанії та повернутися до повноцінного цивільного життя. Наша мета – турбота та підтримка колег, які повернулися з військової служби”, – коментує Людмила Голинська, HR директорка PJSC Carlsberg Ukraine.

Одна з умов ефективної реінтеграції – постійний контакт команди із мобілізованими колегами та можливість ветеранам обирати момент, коли відновити роботу в компанії та за яким графіком, вважають у компанії.

Також Carlsberg Ukraine підписала Меморандум про співпрацю та взаємодію в рамках проєкту HR Praktyka з благодійною організацією Veteran Hub.