Меню

Carlsberg Ukraine в ТОП 25 найкращих роботодавців України

PJSC Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП 25 найкращих роботодавців України за версією «ТОП100. Рейтинги найбільших».

Людмила Голинська, HR-директорка Carlsberg Ukraine каже: «Компанія керується принципами відповідального бізнесу. Пріоритетом були й залишаються люди як основна цінність. Упродовж останнього року компанії не довелося змінювати EVP стратегію кардинально, оскільки вона завжди була орієнтована на забезпечення умов праці, за яких співробітник почувається залученим та реалізованим».

 Із першого дня повномасштабної війни Carlsberg Ukraine надала допомогу мобілізованим співробітникам, а також зберегла за ними всі робочі місця та середній щомісячний заробіток. Для компанії важливо реалізувати якісну програму реінтеграції, яка допоможе відновити роботу в компанії та повернутися до повноцінного цивільного життя.

Людмила Голинська коментує: «Ми започаткували програму реінтеграції наших ветеранів, що передбачає і культурну акліматизацію самих ветеранів, і просвітницька діяльність серед цивільних співробітників стосовно того, як допомогти колезі-ветерану повернутися до життя на роботі. Ми двічі переглянути рівень заробітної плати у 2022 році і вже один раз у 2023. Усі премії, мотиваційні програми та складові соцпакету також збережені, незважаючи на те, чи співробітники перебувають у вимушеній евакуації за кордоном, чи в Україні».

Спільно з Carlsberg Group компанія створила Фонд відновлення житла для колег, чиї помешкання зазнали руйнувань різного ступеню внаслідок війни та запровадила програму підтримки працівників, які є внутрішньо переміщеними особами в межах України (чи члени їхніх сімей). Програма передбачає щомісячну матеріальну допомогу працівникам, які були вимушені переміститись в інші локації/регіони України.

«Ми продовжуємо дбати про умови та середовище роботи для наших колег. За 2022 рік нам вдалось реалізувати кілька великих проєктів з ремонту офісних та заводських приміщень. Ми продовжуємо це робити і зараз у 2023 році. А в червні ми представили одну з найбільших інвестицій 2023 року – нову виробничу лінію на Київському пивоварному заводі», - додає HR-директорка компанії.

У цьому спецпроєкті delo.ua, ekonomika+ та «ТОП100. Рейтинги найбільших» розказують про найкращих роботодавців України. Редколегія журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та спеціальне експертне журі визначило 50 компаній, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей, у свій головний актив.

За словами редакції, було враховано низку умов, яким компанії-учасники мали відповідати. Зокрема, вони стосувалися ресоціалізації ветеранів, політики винагород та зарплат, інвестицій у корпоративну освіту, поліпшення добробуту персоналу та інновації, які застосовуються компаніями у реалізації своєї кадрової політики.