Меню

Carlsberg Ukraine запрошує приєднатися до всесвітньої еко-акції «Година Землі»

24 березня, з 20:30 до 21:30, Carlsberg Ukraine приєднається до мільйонів людей і компаній по всьому світу, щоб привернути увагу до зміни клімату, на годину відключивши світло й окремі електроприлади на пивоварних заводах в Києві, Львові та Запоріжжі.

Виснаження природних ресурсів є однією з найбільш важливих проблем для всього світу, яка з кожним роком набуває все більшої актуальності. Carlsberg Ukraine прагне стимулювати інтерес до необхідності протидії зміні клімату, тому щорічно привертає увагу до акції «Година Землі».

На жаль, Україна належить до тих країн, де стан навколишнього середовища розцінюється як несприятливий, а в багатьох областях як критичний. Своєю участю в акції Carlsberg Ukraine акцентує увагу на необхідності дбайливого ставлення до ресурсів. Це допоможе подолати проблему зміни клімату. Крім того, акція «Година Землі» - це відмінна можливість для кожного внести свій внесок у зміну загальної екологічної ситуації і створити краще майбутнє для всіх нас.

Вперше ініціатива була організована в 2007 році Всесвітнім фондом дикої природи в Сіднеї, в якій взяли участь понад 2 млн осіб. Відтоді, ось вже 11 років поспіль, з кожним роком кількість країн і міст, що підтримують акцію, стає дедалі більше. Сьогодні «Година Землі» - це найбільш масова громадська акція в історії людства. Її основна мета - привернути увагу до екологічних проблем планети. Учасники закликають людей, організації, а також комерційні установи на одну годину вимкнути світло і не критично важливі електричні пристрої, щоб нагадати суспільству про проблему зміни клімату, світлового забруднення та інших екологічних темах.

Carlsberg Ukraine приділяє особливу увагу питанням турботи про навколишнє середовище. У 2017 році компанія взяла на себе зобов'язання виключити викиди вуглецю і вдвічі скоротити споживання води на своїх пивоварнях до 2030 року в рамках нової програми сталого розвитку «Мета 4 нулі: разом для майбутнього». Програма включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

Також у 2017 році Carlsberg Group, частиною якої є і Carlsberg Ukraine, приєдналася до RE100 - глобальної ініціативи за участю великих корпорацій, які мають намір перейти на 100% використання електроенергії з поновлюваних джерел, щоб очолити рух до низьковуглецевого майбутнього.

«Сенс існування Carlsberg Ukraine - «варити пиво для кращого сьогодні і завтра», тому ми регулярно інвестуємо в розвиток енергоефективних технологій, а також в їх впровадження на наших заводах. Участь в «Годині Землі» - одна з важливих складових комплексного підходу нашої компанії до турботи про навколишнє середовище, оскільки питання екології для нас є стратегічним, і ця ініціатива показує наше бачення ставлення до природних ресурсів. Ми сподіваємося, що в цю суботу кожен зможе відмовитися від електроприладів і вимкнути світло всього лише на годину, щоб показати ефективність об'єднаних дій в боротьбі за відповідальне споживання природних ресурсів», - Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин, Carlsberg Ukraine.