Меню

Carlsberg Ukraine здобула перемогу на конкурсі «Краще корпоративне медіа України-2017»

Веб-сайт компанії Carlsberg Ukraine та журнал «Пивовар» стали переможцями конкурсу «Краще корпоративне медіа України-2017», здобувши Гран Прі та 3-тє місце у відповідних категоріях. Церемонія нагородження відбулася 7 жовтня у рамках ХII Бізнес форуму "Інновації в комунікаціях".

Організатором конкурсу є «Асоціація Корпоративних Медіа». 12-й рік поспіль кращі українські та міжнародні компанії різних галузей представляють свої корпоративні медіапроекти. У 2017-му році заявки на участь подали більше 60-ти корпорацій, серед яких виробники продуктів харчування, представники агропромисловості, енергетики, IT-сектору, банківської справи тощо. Учасників оцінює компетентне журі — фахівці видавничої справи, маркетингу та управління персоналом. Під час визначення переможців до уваги береться оригінальність дизайну проекту, його відповідність цінностям бренду, наявність ексклюзивних елементів тощо.

«Нам дуже приємно, що наші проекти відзначили експерти. Корпоративні медіа — це важливий елемент комунікації компанії, завдяки яким вся важлива та цікава інформація завжди доступна споживачам та співробітникам. Ми дуже задоволені, що наш сайт, який запровадила Carlsberg Group єдиним для усіх ринків, оцінили як найкращий. Саме його сучасний дизайн, зручна навігація та відповідність цілей бізнесу потребам цільової аудиторії допомогли здобути Гран Прі конкурсу. Адже в епоху цифрових технологій дуже важливо стати ближчим, більш зрозумілим та відкритим для споживача», — Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин.