Меню

Carlsberg впроваджує додатковий захист неповнолітніх від реклами алкоголю

Carlsberg Group у співпраці з виробниками алкогольних напоїв та цифровими платформами впроваджують додаткові інструменти захисту неповнолітніх від реклами алкоголю в мережі Інтернет.

Учасники Міжнародного альянсу з відповідального споживання (IARD), спільно з Facebook, Instagram, Snapchat та YouTube, продовжують встановлювати нові стандарти відповідальної реклами. Об’єднавши зусилля, вони прагнуть допомогти навіть найменшим виробникам використовувати ефективні заходи для того, щоб неповнолітні не бачили реклами алкоголю в інтернеті.

Для досягнення спільної мети, було розроблено додаткові інструменти, що обмежуватимуть трансляцію реклами алкогольних напоїв неповнолітнім, незалежно від того, чи вказали вони свою дату народження. А також, впроваджена перевірка віку на онлайн-каналах, що доповнена конкретною технологією та відповідною платформою з метою забезпечення рекламними повідомлення  саме тих  споживачів чий вік є законним, щодо придбання алкогольних напоїв.  

Партнерство вже досягло успіхів у відповідальному маркетингу і планує розвиватись і надалі. Тому до співпраці запрошуються інші відповідальні виробники та цифрові платформи. Така колаборація допоможе побороти безвідповідальне споживання алкоголю у всіх його проявах.

Carlsberg Group підтримала таку ініціативу, адже відповідальне споживання алкоголю являється одним із пріоритетів групи компаній. Аби чітко визначити напрямки роботи компанії і її цілі, було розроблено глобальну програму зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом до майбутнього». Програма була інтегрована у корпоративну стратегію і являється ключовим важелем у прийнятті всіх рішень. Програма включає 4 основні пріоритети: НУЛЬ безвідповідального споживання, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ нещасних випадків. Кожен з них підкріплюється чіткими, вимірними цілями до 2022 та до 2030 років.