Меню

Carlsberg впроваджує передові інновації, щоб скоротити відходи пластика

Carlsberg Group сьогодні оголосила ряд проривних інновацій в області пакування, включаючи новий формат кріплення банок в мультипаках Snap Pack, який дозволить на глобальному рівні скоротити обсяг відходів пластика на більш ніж 1200 тонн щорічно - в еквіваленті це 60 мільйонів пластикових пакетів.

Snap Pack - передова технологія, що дозволяє скріплювати банки пива разом і відмовитися від плівки, яка використовується для пакування МУЛЬТИПАК Carlsberg c шістьма банками. Інновація вперше застосована в пивоварній галузі та допоможе скоротити до 76% обсяг використовування пластику для пакування традиційних МУЛЬТИПАК.

Snap Pack є тільки однією з серії інновацій Carlsberg Group в області екологічно раціонального пакування, які були оголошені сьогодні. У їх числі також:

- Перехід на фарби, сертифіковані Cradle-to-CradleTM Silver, для етикетки скляної пляшки які дозволять поліпшити переробку етикетки;

- Нове покриття для оборотної скляної пляшки збільшить термін її використання і скоротить вплив на навколишнє середовище;

- Нові кришки, які видаляють кисень, дозволять довше зберігати свіжий смак пива.

Це перші з-поміж інновацій, спрямованих на споживачів, в рамках програми сталого розвитку Carlsberg Group «Мета 4 нулі: разом для майбутнього», яка включає довгострокові стратегічні цілі - НУЛЬ вуглецевого сліду і НУЛЬ втрати води.

В першу чергу інновації торкнуться флагманського бренду Carlsberg, щоб забезпечити його оновлення та удосконалення на постійній основі. Цей крок покликаний зміцнити легендарний слоган бренду «Мабуть, найкраще пиво у світі», надавши споживачам пиво з відмінним смаком, яке також допоможе їм зменшити вплив на навколишнє середовище. 

Кєєс 'т Харт, президент і виконавчий директор Carlsberg Group, зазначив:

«Це важливий день для Carlsberg. Ми старанно працюємо, щоб досягти наших цілей в галузі сталого розвитку та допомогти в боротьбі зі зміною клімату. Ми завжди прагнемо вдосконалюватися, і сьогоднішній запуск чітко демонструє те, як ми йдемо по слідах нашого засновника до кращого завтра. Carlsberg Snap Pack істотно скоротить кількість відходів пластика, і ми з нетерпінням чекаємо того, щоб подарувати нашим споживачам можливість насолоджуватися пивом з меншим впливом на навколишнє середовище».

Команда дослідників Carlsberg Group працювала разом з партнерами, щоб створити інновації, які принесуть позитивні зміни для споживачів й клімату.

Для прискорення впровадження нових рішень в області сталого розвитку Carlsberg Group також оголосила про стратегічне партнерство з Plastic Change, данською екологічною організацією, і продовження давнього діалогу зі Світовим фондом дикої природи (WWF) з питань сталого розвитку. Щоб відзначити запуск Snap Pack, Carlsberg Group відкрила нову унікальну версію знаменитого пам'ятника Русалочка, яка створена повністю з банок, з'єднаних за технологією Snap Pack.

Конструкція Русалочки, скріплена спеціальним клеєм, який застосовується в мультипаках Snap Pack, втілює прагнення Carlsberg Group варити пиво, яке не тільки володіє відмінним смаком, але і краще для навколишнього середовища.

Інсталяція 3 метри у висоту. Одним з її елементів що зростає є хвиля з 137 кілограмів пластику. Саме настільки Carlsberg Group буде скорочувати кількість пластику в годину (1 200 тонн на рік) завдяки Snap Pack.