Меню

Чого досягла Україна у сфері реалізації Цілей сталого розвитку за 5 років?

Добровільний національний огляд досягнень Цілей сталого розвитку в Україні та внесок Carlsberg Ukraine. 15 липня 2020 року Україна вперше представилаь перед світовою спільнотою Добровільний національний огляд щодо прогресу у досягненні Цілей сталого розвитку. Глобальний договір ООН в Україні підготував огляд прогресу бізнесу у досягненні Цілей сталого розвитку.

Добровільний національний огляд щодо прогресу у досягненні Цілей сталого розвитку - це звіт, який представляють країни-учасниці ООН з періодичністю у 3-5 років на Політичному форумі високого рівня зі сталого розвитку ООН. Раніше про свої здобутки вже звітували: Данія, Японія, Швеція, Фінляндія та інші країни. У 2020 році презентують свої огляди Україна і ще 46 країн.

Перший добровільний національний огляд України був сформований на основі даних Державної служби статистики. Він містить інформацію про досягнення та виклики України на шляху до подолання голоду і бідності, забезпечення рівності, вільного доступу до якісної медицини та освіти, збереження природних ресурсів та інших показників глобальної трансформації світу.

Глобальний договір ООН в Україні підготував огляд практик приватного сектору. Зокрема, представлені  кейси українських компаній, які поставили собі за мету працювати у відповідності до ЦСР і зробили їх частиною своїх бізнес-стратегій.

Результати діяльності Carlsberg Ukraine -  увійшли до звіту про прогрес бізнесу у досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР)

У Carlsberg Ukraine впроваджена глобальна програма зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом до майбутнього», вона базується на Цілях сталого розвитку і має чотири основні напрямки: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Огляд включає звіт Carlsberg Ukraine про досягнення у 2019 році та завдання до 2022 та 2030 років.

«Щоб досягнути значущих змін, наші дії мають бути системними і злагодженими. Тому, ми керуємось єдиною для всіх компаній Carlsberg програмою зі сталого розвитку. Сенс існування нашої компанії – варити пиво для кращого сьогодні і завтра. У звіті ми розказуємо, як втілювали це на справі у 2019 році», - коментує Євген Шевченко, генеральний директор ПрАТ «Карлсберг Україна»

Голова правління Глобального Договору ООН в Україні Тетяна Сахарук зазначила, що підприємства в Україні все частіше обирають довгострокову сталу стратегію розвитку і намагаються задовольнити інтереси не лише власників бізнеса, а й всіх інших зацікавлених сторін: споживачів, працівників та суспільства.

"Наш огляд - це надихаючі історії компаній, що зробили крок назустріч змінам заради благополуччя мільйонів людей. В Україні працює безліч талановитих підприємців, які  розвивають соціально відповідальний бізнес вже зараз. У час глобального локдауну нам усім не завадять гарні новини і наш Національний огляд прогресу українського бізнесу - це гучний заклик до спільної праці", - підкреслила Тетяна Сахарук.

Добровільний огляд щодо прогресу бізнесу в Україні у досягненні Цілей сталого розвитку доступний за посиланням.

Звіт зі сталого розвитку Carlsberg Ukraine за 2019 рік доступний за посиланням.