Меню

Гендиректор Carlsberg Ukraine став найкращим CEO в категорії напої, - Delo.UA

Незалежне видання Delo.UA, спільно з Ekonomica + Hub, склало щорічний рейтинг Топ-менеджерів компаній за підсумками 2016 року. Оцінювалася рентабельність чистих продажів компаній, а також особиста, інноваційна і корпоративна ефективність керівника на думку профільних HR-експертів. Крім того, в голосуванні взяли участь читачі видання, проголосувавши онлайн за кращого, на їхню думку, Топ-менеджера України.

У рейтингу брали участь усі найбільші виробники товарів і послуг в Україні. Більш того, в цьому році Delo.UA вперше склало рейтинг за галузями.

Генеральний директор Carlsberg Ukraine, Євген Шевченко, посів перше місце серед керівників в категорії напої, а також в підкатегорії пивоварних компаній. Сумарно в загальному рейтингу сотні кращих ТОП-менеджерів України за Євгеном закріпилося 21-е місце. Інші пивовари України в ТОП-100 не потрапили.

«Carlsberg Ukraine і я особисто пишаємося визнанням HR-експертів і аудиторії видання Delo.UA. Ми прагнемо закріпити за собою позиції не тільки лідера ринку серед пивоварних компаній, але і стати однією з кращих компаній в Україні за показниками прозорості, ефективності, екологічності, інноваційності та відповідальності. Наша мета на майбутній рік – ТОП-10 в рейтингу українських виробників», – заявив генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко.