Меню

Guinness скасовує пластикове пакування

З вересня 2019 року бренд Guinness відмовиться від пластикових ручок та термоусадочної плівки в пакуванні пивних продуктів. На зміну їм прийде 100% біорозкладний картон.

Для впровадження інновації корпорація Diageo, яка володіє низкою відомих брендів алкогольних напоїв (Guinnes, Smirnoff, Captain Morgan та ін.), інвестує 16 мільйонів фунтів стерлінгів. Ця потужна ініціатива відповідає всесвітній стратегії боротьби із пластиком.

Нова упаковка з’явиться на полицях Ірландії вже цього року, а міжнародне впровадження інновації почнеться влітку 2020. Зміна пакувальних матеріалів дозволить зменшити кількість пластикових відходів бренду на 400 тон на рік. Це дорівнює 40 мільйонам пластикових пляшок об’ємом 750 мл.

На даний момент 5% від всієї упаковки продуктів Guinness складає пластик. 400 тон пластикових відходів на рік – це еквівалент смуги з пляшок завдовжки 8136 км (відстань від Лондону до Китаю).

Пакети з кількома конекторами будуть замінені картонними пакетами, які підлягають вторинній переробці, а також безпечно й швидко розкладаються у природі. Зазнає змін і віджет всередині пляшок Guinness Draught – він теж буде зроблений з картону.

Марк Сендіс, керівник напрямку Beers, Balileys & Smirnoff, так коментує майбутні зміни:

«Вже 260 років Guinness відіграє важливу роль у житті суспільства. У нас вже є одна з найстабільніших пивоварень у світі. Також ми наразі лідируємо у створенні міцного пакування. Це гарна новина для бренду, для інших пивних брендів з портфелю компанії і для навколишнього середовища».

Девід Кеттер, головний співробітник Diageo з питань сталого розвитку та президент Global Supply & Procurement, додає:

«Велика упаковка важлива для наших продуктів. Споживачі очікують, що наші пакети матимуть естетичний вигляд, будуть функціональними і міцними. Я пишаюся можливість розповісти про цю інвестицію, завдяки якій ми змогли об'єднати всі три очікування споживачів. Ми невтомно працювали над тим, щоб наша упаковка стала більш екологічно чистою, і я радий, що ми досягнули цього результату для Guinness та інших наших світових брендів пива».