Меню

Художня виставка Юрія Коха та Ольги Погрібної-Кох у арт-просторі «Львіварні»

Днями у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» стартувала виставка робіт Юрія Коха та його дружини під назвою «Новорічна мозаїка», що обіймає жанровий та технічний діапазон митців – від мальованої та друкованої графіки до «класичного» олійного живопису.

Подружжя – знані львівські майстри, малярські та графічні твори котрих презентувалися на понад 200 збірних виставках у 30 країнах світу. Працюють у жанрах малярства, графіки, книжкового дизайну.

Цікавим є факт, що саме Юрій Кох створив скульптуру лева, що став символом та візитною карткою «Львіварні», і являє собою один з найулюбленіших експонатів відвідувачів комплексу.

Чільною темою творчості митця є МІСТО у найрізноманітніших проявах. Роботи художника нагороджені дипломами і медалями 8-ми міжнародних виставок.

Ольга Погрібна-Кох - львівська художниця в третьому поколінні. Вона є засновницею авторського жанру Пляшк’АРТ. Велика кількість робіт у цьому стилі ще після першої виставки у далекому 1994 році одразу ж осіла в приватних колекціях за кордоном. У своїй творчості авторка обрала шлях «Не нашкодь світу творця та психо-фізичному стану глядача». ЇЇ роботи друкованої графіки нагороджені на 6 Міжнародних виставках.

Не втратьте свій шанс зануритись у сучасне українське мистецтво!