Меню

Клаус Нільсен Ростхоф призначений на посаду віцепрезидента з фінансів Carlsberg Ukraine

З вересня новим віцепрезидентом з фінансів Carlsberg Ukraine призначено Клауса Нільсена Ростхофа, фахівця в області фінансів з багаторічним досвідом роботи у міжнародних компаніях країн Європи та Східної Азії.

Клаус — дипломований спеціаліст зі ступенем магістра в галузі економічного та ділового адміністрування Ольборгського університету в Данії. Він розпочав свою кар'єру в Німеччині з позиції бізнес-планувальника в Danfoss Compressors. У 2008 році переїхав до Китаю працювати в Danfoss Refrigeration Equipment, де пройшов шлях від менеджера бізнес- підтримки до фінансового, адміністративного та ІТ-директора. У 2011-2013 роках був фінансовим директором ECCO  в м. Шанхай.

У вересні 2013 року Клауса призначили віцепрезидентом бізнес-контролінгу та фінансовим директором Азійсько-Тихоокеанського регіону в компанії Husqvarna, що є лідером світового ринку в галузі лісового та садового обладнання.

На новій посаді в Carlsberg Ukraine Клаус очолив роботу департаменту фінансів, включаючи реалізацію довгострокової стратегії Групи SAIL'22 і узгодження короткострокових бізнес-планів зі стратегією.