Меню

Компанія Carlsberg Ukraine долучилась до проекту «Високоефективні департаменти Міністерства економічного розвитку і торгівлі»

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) стартував проект «Високоефективні департаменти МЕРТ», метою якого є розвиток нових управлінських практик і поведінки серед фахівців державної служби та допомога у вдосконаленні основних HR-процесів.

Carlsberg Ukraine стала однією з компаній, яку відвідали співробітники Міністерства, аби дізнатись про досвід у сфері управління персоналом. У Carlsberg Ukraine поділились кращими HR-практиками з працівникам Міністерства та розповіли, як організовані процеси постановки цілей та моніторингу ефективності, підбору персоналу, його мотивації та навчання у міжнародній компанії.

Проект «Високоефективні департаменти МЕРТ» реалізує компанія Deloitte Ukraine за підтримки EU Delegation та за координації команди підтримки реформ при МЕРТ в рамках реформи держуправління в Україні. Учасниками проекту стали шість пілотних департаментів Міністерства: департамент промислової політики, департамент державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку, департамент залучення інвестицій, департамент управління державною власністю, департамент фінансової роботи та господарського забезпечення, департамент економічної стратегії та макроекономічного прогнозування.

«На прикладі компанії Carlsberg Ukraine ми ознайомились із сучасними підходами до пошуку персоналу, його навчання та адаптації на новому місці. Також цікавим було дізнатись, як у Carlsberg Ukraine дослухаються до порад працівників та впроваджують їх в дії. Нам розповіли про проект «Щастя на робочому місці», який успішно функціонує в компанії з 2017 року та реалізовує проекти з покращення благополуччя та підвищення рівня задоволеності на робочому місці. Це дуже цікавий досвід, адже це ті важливі процеси, над вдосконаленням яких ми працюємо в проекті Міністерства », – зазначає Олена Глінська, старший консультант Human Capital Advisory Services компанії Deloitte Ukraine.