Меню

Компанія Carlsberg Ukraine отримала 21 нагороду на міжнародному конкурсі

30 серпня відбувся ХХІІ Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних вод та пивоварного солоду від галузевої асоціації «Укрпиво».

Конкурс пройшов у рамках 25-ої Ювілейної Всеукраїнської акції «Свято пива-2019». Цьогоріч компанія Carlsberg Ukraine отримала 20 нагород за високу якість продукції та Бурштинову зірку за високі об’єми пива.

Найвищою нагородою конкурсу, Гран-прі, були відзначені «Квас Тарас Чорний» (за найвищу якість квасу) і Seth&Riley’s GARAGE GRENN’S ANTI-COMPOTE (за найвищу якість ліцензійного спеціального пива). Також напої компанії Carlsberg Ukraine здобули 15 золотих, 2 срібних і 1 бронзову медаль.

До журі конкурсу ввійшли фахівці пивоварних компаній з України, Чехії, Литви, Молдови та Білорусі. Серед сотень представлених напоїв вони обрали найкращі зразки від різних українських виробників. Оцінка здійснювалася за багатьма критеріями, серед яких: колір, смак, аромат, піна та ін.

«Нам приємно отримувати нагороди на конкурсі такого рівня, адже це пряме підтвердження, що наша продукція відповідає високим стандартам якості. Щороку ми розробляємо нові напої та вдосконалюємо існуючі, тож щиро вдячні, що наші продукти так високо оцінюють не тільки споживачі, а й експерти ринку», — коментує результати конкурсу Оксана Голушко, менеджер із сертифікації та оцінки якості готової продукції Carlsberg Ukraine.

Нагадаємо, що минулого року Carlsberg Ukraine також здобула в рамках «Свята пива» 20 нагород, серед яких 5 Гран-прі, 7 Золотих і 8 Срібних медалей.