Меню

Kronenbourg 1664 Blanc: відтепер у новому форматі

У березні 2018-го року на полицях магазинів з’явився новий формат Kronenbourg 1664 Blanc. Відтепер преміальне пиво можна придбати у матовій банці об’ємом 0,33 л, дизайн якої сповнений французького шарму.

Кольори у новому Kronenbourg 1664 Blanc нагадують французький прапор, підкреслюють походження бренду та його тісний зв’язок із традиціями країни Ейфелевої вежі.

Кобальтовий синій вже давно вирізняє Kronenbourg 1664 Blanc серед інших брендів, білий вказує на світлий сорт пива, а червоний характеризує його пряно-фруктовий смак з солодкуватим відтінком пшениці. Крім цього, банки оздоблені візерунком «marinière» (від франц. — «матроска»). Ці горизонтальні білі та сині смужки стали популярними у 30-х роках завдяки Коко Шанель та її морській колекції модного одягу. Пізніше, у 1980-х, смугастий принт надихав іншого відомого французького дизайнера Жан-Поля Готьє.

Kronenbourg 1664 Blanc — це спеціальне пиво з пшеничними відтінками у смаку, у виробництві якого використовується апельсинова цедра, коріандр та карамель, що надають йому витончений смак та аромат.

«Ми вирішили створити новий формат улюбленого пива Kronenbourg 1664 Blanc, зробивши його стильним та зручним для споживачів. В Європі банки об’ємом 0,33 л вже давно набули популярності серед поціновувачів пива, в той час як в Україні ми тільки започатковуємо дану тенденцію із витонченим французьким брендом Kronenbourg 1664 Blanc», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.