Меню

«Квас Тарас Білий» випустив новий формат упаковки #cвіжістьtogo

Напередодні нового сезону компанія Carlsberg Ukraine випустила «Квас Тарас Білий» у новому форматі - зручній упаковці 0,75 л. Вже з початку квітня новинка буде доступна в продажу на території України.

Об'єм 0,75 л - абсолютно новий формат на ринку квасу, який чудово підходить для індивідуального споживання. Тепер поціновувачі освіжаючого напою зможуть купувати «Квас Тарас Білий» у компактному форматі, який зручно брати із собою на прогулянку або у подорож. А хештег #свіжістьtogo стає власною назвою, відображає головну перевагу нового формату - «Квас Тарас Білий» освіжаючий напій, який завжди можна взяти із собою. Етикетка 0,75 л виконана в сучасному дизайні з використанням інфографіки.

Нагадаємо, що «Квас Тарас Білий» - абсолютно новий варіант освіжаючого безалкогольного напою. Вперше з'явився на ринку в 2015 році й припав до смаку багатьом українцям. Нефільтрований сорт «Квас Тарас Білий» має легкий, освіжаючий смак з невеликою кислинкою, в поєднанні з легким відтінком пшеничного хліба. А оригінальний колір напою досягається за рахунок використання світлого пшеничного і ячмінного солоду. Тепер в асортиментній лінійці є два формати упаковки - 1,5 л і 0,75 л.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Нам здається, що ми створили ідеальний об'єм індивідуальної упаковки для квасу. Півлітра зазвичай мало, а літр зазвичай багато. Це новий формат пляшки на ринку квасу в Україні, ми перші, хто запропонував споживачам квас в об'ємі 0,75 л, який, сподіваємося, завоює увагу аудиторії завдяки своїм функціональним перевагам».