Меню

«Квас Тарас Білий» завоював бронзу на фестивалі WOW DONE AWARDS 2016

За результатами міжнародного фестивалю маркетингових і діджитал- комунікацій WOW DONE AWARDS 2016 кейс «Квас Тарас Білий» було удостоєно бронзової нагороди в конкурсному напрямку «Індустріальна вертикаль» в категорії безалкогольних напоїв.

У березні 2016 року в Києві в рамках міжнародного фестивалю, присвяченого маркетинговим та діджитал-комунікаціям, відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу WOW DONE AWARDS 2016 року.

У цьому році на конкурс було подано 208 робіт, з них тільки 69 пройшли в фінал. На фестивалі оцінювалися три конкурсних напрямки: «вертикаль маркетингових дисциплін», «Діджитал-вертикаль» та «індустріальна вертикаль». Три склади журі з 23-х зарубіжних і українських експертів оцінювали конкурсні роботи за 100-бальною шкалою, а підсумковий бал становив середнє значення незалежних оцінок журі.

Кейс «Квас Тарас Білий» оцінювався у категорії кращих індустріальних рішень галузі безалкогольних напоїв в розрізі креативність-результативність рекламної кампанії. Успішна комунікація бренда ґрунтувалася на ідеї створення білого квасу - абсолютно нового варіанту традиційного освіжаючого напою із приємним смаком, освіжаючими властивостями, і головне - сучасним позиціонуванням, яке близьке мешканцям міста. Завдяки чому бренд було удостоєно бронзової нагороди.

Креативну концепцію для бренда «Квас Тарас Білий», що включала ТВ-ролик, зовнішню рекламу, інтернет-проект та супутні інформаційні матеріали, розробило агентство THINKMcCANN. Креативне агентство THINKMcCANN входить до Групи «АДВ Україна» і надає повний комплекс креативних послуг, спрямованих на просування бренда в усіх каналах комунікацій.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Нам приємно, що «Квас Тарас Білий» заслужив чергову конкурсну нагороду, і експертне журі гідно оцінило креативність запуску новинки. Завдяки ефективній роботі нашої команди ми не припиняємо відчувати потреби цільової аудиторії та відповідати сучасним трендам ринку. «Квас Тарас Білий» став тому підтвердженням, зламавши стереотипи традиційного позиціонування квасу і створивши справжній бум в категорії квасу, ставши сучасним і модним напоєм».