Меню

«Квас Тарас» розповів інтригуючу історію про Чорного Тараса у новому рекламному ролику

У червні на телеекрани вийшов новий рекламний ролик ТМ «Квас Тарас», у якому творці з гумором розповіли про новий сорт «Квас Тарас Чорний».

Ви пам'ятаєте, як у шкільні роки, збираючись увечері з друзями на вулиці, ми розповідали один одному страшні історії про Чорну руку, Чорну кімнату, Чорне піаніно, Чорну людину? А ви чули легенду про Чорного Тараса? Новий рекламний ролик про «Квас Тарас Чорний» розповість вам її! Чорної-чорної ночі, на чорному-чорному скейтборді, Чорний Тарас їздить по місту, щоб заволодіти твоїм Чорним квасом. Стережись! Тримай міцніше Чорний квас! Зйомки ролика тривали 1 день і проходили в Києві. Режисером ролика став Лоркан Фіннеган (Дублін, Ірландія), чиї роботи неодноразово були відзначені престижними нагородами.

«Квас Тарас Чорний» - новинка цього сезону. Новий «Квас Тарас Чорний» - темний сорт квасу, який вариться класичним методом «живого бродіння». Житній солод у складі основних інгредієнтів надає квасу насиченого темного кольору й аромату житнього хліба. А смак нового квасу одночасно насичений та освіжаючий.

«Квас Тарас Чорний» - третій смак у лінійці ТМ «Квас Тарас», яка також представлена сортами «Квас Тарас Хлібний» та «Квас Тарас Білий». На сьогоднішній день чорний квас представлений в одному форматі - ПЕТ-упаковці об'ємом 1,5 літра.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine: «Квас Тарас» - дуже «живий» бренд, який завжди прагне знайти нестандартний підхід до споживача. Тому, створюючи нове рекламне відео, ми вирішили відійти від традиційних шаблонних сюжетів і створили щось особливе - легкий та веселий ролик про людей, які заради квасу здатні на все, навіть налякати друзів».

Команда ТМ «Квас Тарас», Carlsberg Ukraine:

Віце-президент з маркетингу - Андрій Отрощенко

Маркетинг-менеджер - Тетяна Тертишна

Бренд-менеджер - Світлана Нікіфорець

Спеціаліст із торгової марки - Марина Безносюк

Креативне агентство THINKMcCANN (Україна):

Креативний директор - Євген Камінський

Арт-директор - Оксана Капранова

Старший копірайтер - Віктор Висоцький

Продюсер - Юрій Склярук

Керівник аккаунт-групи - Ольга Кутузова

Аккаунт-менеджер - Анастасія Костикова

Студія Gvardiya Production House:

Режисер - Lorcan Finnegan (Ірландія)

Оператор - Janis Eglitis

Генеральний продюсер - Олег Кошовий

Керівник продакшн відділу - Борис Киричок

Лінійний продюсер - Дарина Захарова

Поспродакшн - Gvardiya Post

Поспродакшн-супервайзер - Василь Гончаров

Постпродакшн-продюсер - Влада Кисельова