Меню

Лінійка Baltika поповнилася м’яким напівтемним пивом

На ринку хмільних напоїв з’явився новий сорт популярного бренду Baltika— напівтемне пиво з м’якими карамельними нотками. Перший налив було здійснено 4-го квітня 2018 року, тож невдовзі продукт можна буде знайти на полицях магазинів по всій Україні*.

Нове пиво «Балтика М’яке Напівтемне» — це легкий освіжаючий напій з легкою хмельовою гіркотою, фруктово-пряним післясмаком та тонкими квітковими і карамельними нотками в ароматі. Напій буде продаватися у скляних пляшках об’ємом 0,44 л з кришкою формату twist-off, завдяки якій пиво легко відкриватиметься вручну.

«За результатами продажів ми бачимо активний інтерес до м’яких сортів пива. Саме тому з початком теплого сезону вирішили запропонувати українським споживачам насолодитись карамельними нотками нового м’якого смаку Baltika, що легко п’ється і смакуватиме поціновувачам витончених хмільних напоїв», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

Baltika — це пиво, що продається, майже, у 75 країнах світу на п’яти континентах. В Україні продукція виготовляється компанією Carlsberg Ukraine, на трьох заводах у Києві, Запоріжжі та Львові. Окрім нового напою, до лінійки входить «Балтика безалкогольне» №0», «Балтика експортне» №7», «Балтика класичне» №3», «Балтика міцне» №9» та «Балтика Розливне М’яке». Кожен сорт виготовляється за спеціальною технологією та рецептурою, має свій фірмовий смак та аромат, але всіх їх об’єднує бездоганна якість.

**окрім зони проведення АТО та окупованої території АР Крим