Меню

«Львівське Кнайпа Свіже»: відчуй особливу атмосферу кнайп разом з ТМ «Львівське»

Львівська пивоварня компанії Carlsberg Ukraine представляє новинку — «Львівське Кнайпа Свіже» — пиво, створене в найкращих традиціях львівських пивоварів із використанням сучасних технологій.

Особливістю цього запуску є те, що продукт виробляється лише на легендарній Львівській пивоварні та має строк придатності лише 60 діб.

Львівські кнайпи — це традиційні пивні заклади з особливою атмосферою, у яких за келихом свіжого пива відпочивають люди різних статків та професій. З давніх часів у кнайпах подають лише свіжозварене пиво високої якості. Втілюючи та відтворюючи звичаї споживання пива у традиційних закладах західної України, ТМ «Львівське» представила новий сорт «Львівське Кнайпа Свіже».

«Львівське Кнайпа Свіже» - світле пастеризоване пиво з чистим освіжаючим смаком, фруктовими нотками і солодкуватим відтінком в післясмаку. Напій вирізняється поєднанням легкого квітково-фруктового та хмельового ароматів.

«Львівське Кнайпа Свіже» випускатиметься в скляних пляшках об’ємом 0,5 л, в ПЕТ пляшці об'ємом 1л та кегах для продажу на розлив. Густина нового сорту становить 11,0%, вміст алкоголю – 4,6% об. Перший налив відбувся 13 березня.

«Львівське» — це найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи близько 300 років тому. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії нашого краю і представлено широкою лінійкою сортів: «Львівське 1715», «Львівське Світле», Robert Doms, «Львівське Міцне», «Львівське Білий Лев», «Львівське Дункель», «Львівське Портер» та сезонний сорт «Львівське Різдвяне».

«Львівське Кнайпа Свіже» можна буде придбати у трьох регіонах України: Західному, Північно-Західному та Центральному.

«Новий сорт відтворює справжній дух ТМ «Львівське»: незмінні традиціі, любов до пивного мистецтва та вміння відкривати душу і серце. «Львівське Кнайпа Свіже» є відображенням особливої атмосфери львівських кнайп, що втілює в собі якість та традиції місцевого пивоваріння. Запуск нового продукту є відповіддю на існуючі тренди на ринку, і ми впевнені, що новий сорт прийдеться до смаку усім шанувальникам справжнього «кнайпового» пива та поціновувачам львівської культури пивоваріння», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.