Меню

«Львівське» відкриває душу та серце

Нова іміджева кампанія «Львівського». «Львівське» — бренд з незмінними традиціями та давньою культурою пивоваріння. Сьогодні вирішив відкритися з іншого, більш емоційного боку, відтворюючи свої усталені цінності та любов до пивного мистецтва в музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня».

Оновлена комунікація бренду буде презентована у вигляді декількох коротких історій, в сюжетах яких люди в різних життєвих ситуаціях відкриваються один одному, виявляють щирість людських відносин та почуттів, не приховуючи себе справжніх. В історіях легко впізнати і відчути себе.

А справжнім втіленням ідеї в реальність, символом нової комунікації «Львівського», став музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня». Новий музейний простір — це не просто історія пива або історія про пиво. Це місце, де відкривається серце і душа «Львівського». «Львіварня» втілює в собі не тільки історію, якою ми пишаємось, а й сучасність, яка відкрита для кожного.

«У людській природі, на базовому рівні, закладена потреба у спілкуванні, щирості, відкритті душі. Нам важливо бути почутими, важливо відкрити справжніх себе іншим. Ця потреба проявляється за різних обставин і в різних формах, адже ми просто не можемо інакше. Душу і серце «Львівського», його історію ми втілили в унікальному музеї пивоваріння, що відкрився на території Львівської пивоварні.», — пояснює нову концепцію Тарас Маципура, менеджер з маркетингу ТМ «Львівське».

Нова іміджева кампанія буде відображена в телебаченні, діджитал-каналах та різноманітних маркетингових активностях.