Меню

Міністр продовольства та сільського господарства Данії провів зустріч у Львові щодо агроспівпраці з Україною та відвідав Львівську пивоварню

10 жовтня міністр продовольства, сільського господарства та рибальства Данії Якоб Дженсен і Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен відвідали Львівську пивоварню та музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня».

Візит до Львова відбувся в межах міждержавної зустрічі «Агросектор – рушій майбутньої співпраці Україна – Данія», під час якої представники країн обговорили українське сільське господарство, виробництво та експорт зернових культур, фермерство, розвиток і зростання у воєнний час, данську підтримку України під час війни та на шляху до ЄС, а також інвестиції, інноваційні рішення та сталість у сільському господарстві.

Робочу зустріч міністр продовольства, сільського господарства та рибальства Данії Якоб Дженсен і Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен завершили візитом на Львівську пивоварню PJSC Carlsberg Ukraine та у музей «Львіварня».

«Для нас честь приймати гостей із Данії – країни, яка нам близька не тільки з погляду нашого походження як компанії, а й як країни, що стала добрим другом та надійним партнером України в ці складні часи. Львівська пивоварня цьогоріч відзначає 308 років з моменту заснування. Для Carlsberg Ukraine – честь мати змогу варити пиво в історичному місці українського броварства. А музейно-культурний комплекс «Львіварня»  – один із найсучасніших музеїв пивної історії, якому немає аналогів в Україні, розповідає про пивну культуру все: від її початків до сьогодення», –  коментує генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Під час візиту данська делегація не тільки відвідала потужності Львівської пивоварні та музей, а також провела ефективну зустріч із генеральним директором Carlsberg Ukraine Олегом Хайдакіним та директоркою з корпоративних відносин Юлією Стельмах, дізнавшись більше про роботу компанії в Україні, підтримку Carlsberg Group та численні гуманітарні проєкти для допомоги українцям.

«Carlsberg Ukraine – частина однієї з провідних данських пивоварних компаній Carlsberg Group. Ми продовжуємо працювати і розвивати українське пивоваріння, забезпечувати людей роботою, економіку – податками, а суспільство – гуманітарною підтримкою. Наша материнська компанія вірить в Україну та продовжує інвестиції навіть під час великої війни. У 2022 році ми розширили нашу стратегію зі сталого розвитку, додавши до неї ціль – НУЛЬ сліду від сільськогосподарської діяльності. Наша мета – підтримувати суміжні до пивоваріння галузі та співпрацювати з локальними постачальниками, зокрема, 95% ячменю наша компанія закупляє саме в українських аграріїв. Ми працюємо вже над наступними проєктами й віримо, що партнерство в аграрній сфері принесе плідні результати», – додав Олег Хайдакін.