Меню

«Магія зими» починається у «Львіварні»!

Вже 4 грудня у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» почне діяти нова художня виставка від знаних львівських митців – Володимира Богуславського, Дениса Струка, Еліни Білоус, Лесі Квик, Миколи Могилата, Олександри Новацької та Сергія Міхновського. Тема виставки: «Магія зими».

Напередодні зимових свят якнайсильніше хочеться зануритися в атмосферу справжньої зими. А одним з найкращих джерел візуального натхнення та насправді святкового настрою можна вважати мистецтво. Різноманітні художні твори, об’єднані зимовими сюжетами, підготували для виставки в «Львіварні».

Експозиція подарує відвідувачам комплексу унікальну можливість – в одному виставковому просторі здійснити зимову подорож крізь реальні та вигадані світи. Усі твори, обрані для виставки «Магія зими», просякнуті відчуттям гармонії природи та людини і сповнені вірою у великі та маленькі передноворічні дива.

Це вже друга тематична виставка у «Львіварні», присвячена зимовій тематиці. І нам надзвичайно приємно, що саме львівські художники зможуть презентувати публіці свої твори та подарувати святковий настрій як львів’янам, так і гостям міста.

Виставка відкриє цикл зимових свят у «Львіварні» і триватиме до середини лютого. Окрім неї, на відвідувачів комплексу чекає ще багато приємних сюрпризів!

Довідка:

Дати проведення виставки: 04.12.2018 – 18.02.2019

Місце проведення: Арт-простір «Музейно-культурного комплексу пивної історії “Львіварня”», вул. Клепарівська, 18, 2 поверх.

Вартість відвідування виставки включає також вартість відвідання «Музейно-культурного комплексу пивної історії “Львіварня”» та складає 60 гривень (повний квиток).

Розклад роботи «Львіварні»: з 10:00 до 19:00 (без вихідних).

Митці, чиї твори беруть участь у виставці:

Володимир Богуславський– член Спілки художників України, чиї роботи зберігаються у багатьох українських музеях і приватних колекціях.

Денис Струк– представник різних напрямків сучасного мистецтва, постійний учасник львівських та київських художніх виставок.

Еліна Білоус– художниця, яка створює оригінальні роботи зі скла та неординарні живописні полотна.

Леся Квик– художниця, дизайнерка та ілюстраторка, учасниця міжнародних виставок і авторка обкладинки до гран-прі Форуму видавців у 2014 р.

Микола Могилат– художник і викладач живопису та академічного малярства, чиї твори є в багатьох українських та закордонних колекціях.

Олександра Новацька– художник-дизайнер, який поєднує у своїх роботах класичні техніки з цифровими технологіями.

Сергій Міхновський– художник і автор інсталяцій, чиїми роботами милуються відвідувачі виставок від Львова до Токіо.