Меню

Музей «Львіварня» приєднався до ініціативи «Підвішена послуга»

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» одним із перших відгукнувся на ініціативу Львівського туристичного офісу — проєкт взаємопідтримки «Підвішена послуга». «Підвішувати» каву вже стало звичною доброю традицією у всьому світі. Відтепер у Львові можна аналогічно «підвисити» й іншу послугу — зокрема квиток до музею.

Будь-який гість «Львіварні» зможе оплатити квиток, що залишиться в касі. Цим квитком згодом зможуть скористатися ті, хто цього потребує, особливо під час війни: військові та їхні родини, тимчасово переміщені особи тощо. Ініціатива демонструє єдність українців.

«"Підвішена послуга" — це не просто акція, це своєрідний тест на людяність, добро, любов та повагу до ближнього. У цей непростий час кожен з нас на лінії свого фронту намагається бути корисним суспільству, долучатись до всіх ініціатив, допомагати одне одному — і цим засвідчувати свою любов та відданість нашій Батьківщині. А любов до Батьківщини починається з найменших вчинків — навіть із купівлі квитка до музею для ближнього!» — пояснила директорка музею Галина Дорош.

Нагадаємо, «Львіварня» є унікальним в Україні музейно-культурним комплексом пивної історії. Інтерактивні експонати закладу дають змогу відвідувачу відчути себе броварем та поринути у стародавню історію пивних традицій Львова.

 З початком повномасштабної війни музей не працював, але у квітні відновив роботу, 30% від вартості квитка ідуть на гуманітарні ініціативи. Музей розміщено на вулиці Клепарівській, 18. Працює з четверга до понеділка з 11:00 до 19:00.