Меню

Нова рекламна кампанія Carlsberg – 170 років пивних відкриттів

На українські екрани вийшов новий рекламний ролик Carlsberg, що є частиною глобальної кампанії, яка розповідає про майже двовікову історію бренду, його внесок у розвиток пивоваріння та соціальну відповідальність.

Згідно з новою глобальною комунікацією Carlsberg, 170 років пивних відкриттів - це 170 років лабораторних досліджень, завдяки яким розвивалося пивоварне ремесло і з'являлися нові якісні продукти. Так, саме в Лабораторії Carlsberg була винайдена шкала PH і перша чиста культура пивних дріжджів, яка значно поліпшила якість пива. За словами провідного британського фахівця з історії пива, Мартіна Корнелла, завдяки цьому дослідженню, сьогодні пивовари всього світу широко використовують дріжджі для виготовлення найбільш популярного світлого пива - лагера, споживання якого становить до 90% світового ринку.

Робота компанії - це не тільки виробництво якісного пива, що припав до вподоби споживачеві з 1847 року, але і 170 років дослідницької роботи, націленої на прогрес, розвиток суспільства і підтримку мистецтва. «Ми вважаємо, що суспільство повинно отримувати вигоду від нашого прогресу. Тому близько 30% дивідендів глобальної Carlsberg Group повертається в науку, культуру і мистецтво», - коментує Дмитро Пилипенко, менеджер із маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

На його думку, інноваційність та соціальна відповідальність бренду, які в усьому світі вже давно є ключовими факторами ведення бізнесу, стають все більш важливими і для українських споживачів. Тому в Carlsberg Ukraine не сумніваються в успіху нової кампанії.

Подивитися новий ролик можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=572dYx5ngR0