Меню

Нова сторінка в житті легендарного бренду Carlsberg

Зберігає індивідуальність та вдосконалюється! Carlsberg змінюється, стає більш сучасним та екологічним. Carlsberg Ukraine відкриває нову сторінку в житті бренду під назвою «NyDawn»: нова пляшка, екологічна фарба для етикетки, оборотна тара, розумна кришка та інші нововведення.

Основна ціль перезапуску бренду – вдосконалення якості напою і зменшення негативного впливу на довкілля. Зміни бренду Carlsberg відбудуться у двох напрямках: споживчого досвіду та екології. Відтепер бренд буде використовувати для етикетки найекологічнішу зелену фарбу, що краще переробляється. Пляшка Carlsberg матиме додаткове напилення скла, яке краще вберігатиме від сколів, що дасть змогу використовувати її повторно упродовж довшого часу і зменшити вуглецевий слід. Завдяки розумній кришці ZerO2 Cap, яка поглинає кисень, свіжість та смак пива буде зберігатися ще довше, без втрат для неперевершеної якості напою. Пляшка матиме зручну та преміальну форму, а також новий вдосконалений дизайн етикетки з тисненням.

Прагнення до постійного вдосконалення — це невід’ємна частина філософії бренду, сенс якої полягає в тому, щоб зробити бренд привабливим для клієнтів і споживачів. Carlsberg ніколи не зупиняється на досягнутому та завжди намагається зробити свій продукт ще кращим, щоб впевнено казати: «Carlsberg, мабуть, найкраще пиво у світі».

Carlsberg в оновлених пляшках ємністю 0,45 л з’явиться на полицях магазинів України на початку квітня.