Меню

Інвестиції в дії. PJSC Carlsberg Ukraine представила нову виробничу лінію, що збільшує потужність виробництва продукції у банці на 80%

Пивоварна компанія PJSC Carlsberg Ukraine представила один із найбільших інвестиційних проєктів 2023 року – нову виробничу лінію на Київському пивоварному заводі. Лінія допоможе оптимізувати роботу, забезпечити попит споживачів на продукцію в форматі банки, збільшивши потужність пивоварні на 80%.

«Carlsberg Group підтвердила інвестиції в Україну в 1,5 млрд гривень на 2023 рік й ось маємо змогу наочно представити перший результат. Завдяки новій лінії потужність виробництва продукції у банці зростає на 80%. Безпечність умов праці, відмінна якість продукції та висока технологічність виробничого процесу – наші пріоритети. А нова виробнича лінія – один із ефективних інструментів, що допомагає нам ці пріоритети реалізувати. Carlsberg Group підтримує нас весь час, оскільки вірить не тільки в нас як бізнес, але й в Україну загалом», – розповідає генеральний директор Carlsberg UkraineОлег Хайдакін.

Особливістю цієї лінії те, що вона побудована на найсучасніших технологіях, повністю автоматизована та відповідає найвищим вимогам як з безпеки персоналу, що її обслуговує, так і безпечності продукту, що на ній випускається.

«Це історична подія. Це одна з найбільших інвестицій в Україні у 2023 році. Як посол Данії пишаюся бути присутнім на цьому заході. Тому що сьогодні ця подія має символічне значення, яке виходить далеко за межі пивоварної промисловості в Україні. Сьогоднішній захід показує, що важливий гравець на світовій арені та лідер галузі, Carlsberg, вірить в Україну і готовий інвестувати в неї в той час, коли Україна продовжує боротися проти російської агресії. Це ще один приклад тісного дансько-українського партнерства. Данія є одним із найближчих партнерів України. Ми не можем чекати на настання миру. Нам потрібно починати зараз і створювати конкретні результати. Саме це робить Carlsberg тут.. Те, що ви робите, показує, що боротьба за свободу України ведеться не тільки на полі бою, але й на заводських потужностях, у офісах та в полях. Збереження економічної активності є ключовим для стійкості України. Реалізованими інвестиціями ви подаєте приклад для інших іноземних інвесторів. Я сподіваюся, що вони слідуватимуть прикладу. Carlsberg – це символ данського промислового розвитку, відомий своєю корпоративною соціальною відповідальністю ще задовго до того, як це поняття було винайдено. Ви завжди піклувалися про своїх співробітників і громади. Те, що ви робите в Україні, є ще одним прикладом цієї гордої спадщини», – коментує Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен.

Carlsberg Group почала свою роботу в Україні в 1996 році і з року в рік є одним із найбільших міжнародних інвесторів у секторі FMCG-бізнесу – за час роботи в Україні понад реалізовано понад 1 млрд євро інвестицій. Carlsberg Ukraine забезпечує роботою понад 1300 осіб на пивоварнях у Києві, Львові та Запоріжжі та ще понад 20 000 робочих місць у суміжних галузях (готельно-ресторанний бізнес, сільське господарство, логістика тощо). З року в рік компанія входить у ТОП-25 найбільших платників податків та в ТОП-50 кращих роботодавців України.

Від початку повномасштабного вторгнення Carlsberg Ukraine фокусується на трьох пріоритетах – люди, громади, збереження й розвиток бізнесу. На початку великої війни компанія призупинила діяльність усіх трьох пивоварень. Навесні почали поступово відновлювати роботу заводів: у березні запустилась Львівська пивоварня, де спочатку виробляли тільки воду для гуманітарних потреб, згодом у травні – Київський завод, у липні – Запорізький.