Меню

Оголошення про тендер на вибір продакш студій для зйомок відео роликів для брендів ПрАТ «Карлсберг Україна» у 2023 р.

Шановні партнери!

Цим листом хочемо запросити вашу компанію до участі у тендері на вибір продакш студій для зйомок відео роликів для брендів ПрАТ «Карлсберг Україна» у 2023 р.

Основні вимоги до учасників:

  • Підписання договору про нерозголошення конфіденційної інформації
  • Перевірка контрагента службою безпеки Карлсберг Україна
  • Умови оплати у разі перемоги у тендері:
  • 50% передплата за 7днів до зйомки
  • 50% пост оплата 30 днів з дати підписання акту виконаних робіт.

 

 Конфіденційність

Уся інформація про тендерний процес є конфіденційною і має бути використана виключно з метою оформлення комерційної пропозиції у відповідь на тендерний запит. Будь-яке інше використання цієї інформації третіми особами або організаціями без попереднього письмового дозволу Групи Карлсберг суворо забороняється. Усі відповіді постачальників на запрошення також зберігаються в суворій конфіденційності, вони будуть доступні лише обмеженому колу осіб у Групі Карлсберг. Інформація, надана Вашою компанією під час тендера, буде використовуватися виключно з метою проведення даного тендера.

Строки проведення тендеру 

Тендер буде проведений впродовж березня 2023 року. Фіналізація результатів та затвердження переможця (за попереднім таймінгом) – до 31.03.2023.

Формат

Підготовка цінових пропозицій відповідно до продакш брифу, включаючи підбір режисерів та написання тритментів. Брифи будуть надані для двох брендів з портфелю Карлсберг Україна. Команда "Карлсберг Україна" залишає за собою право вибору одного переможця для двох проектів одразу (у разі якісного пропрацювання обох брифів та цінової оптимізації загальної пропозиції) або ж двох переможців, кожен з яких буде працювати над одним з двох проектів.  

Якщо Ви бажаєте взяти участь у даному тендері, будь ласка, надішліть підтвердження щодо відповідності всім основним вимогам до учасників тендеру (див. вище) не пізніше ніж 15 березня 2023 р.

 

КОНТАКТНІ ОСОБИ

Відповідальний виконавець:

Затула Юлія

Посада: провідний фахівець з маркетингових комунікацій

е-mail: [email protected]