Меню

Підприємства Carlsberg Ukraine пройшли аудити міжнародних стандартів ISO

У серпні 2016 року в рамках незалежного аудиту виробничі майданчики ПАТ «Карлсберг Україна» в Києві, Запоріжжі та Львові підтвердили відповідність систем менеджменту вимогам міжнародних стандартів.

Щорічно підприємства Carlsberg Ukraine проходять незалежний аудит, який підтверджує ефективну роботу системи менеджменту компанії. У цьому році в рамках аудиту підприємств фахівці аудиторської компанії TMS вкотре відзначили професіоналізм і відмінну кваліфікацію співробітників заводів Carlsberg Ukraine, а також високу дисципліну виробництва.

Експерти аудиторської компанії TMS (офіційне представництво концерну TÜV SÜD, світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг на території України) підкреслили, що на підприємствах на всіх етапах виробництва ефективно застосовуються сучасні методи і засоби менеджменту, новітнє програмне забезпечення. Аудитори відзначили дисципліну і культуру виробництва, комплексні програми розвитку персоналу та ефективний лабораторний контроль на всіх етапах. Інтегровані системи менеджменту підприємств результативно функціонують і забезпечують стабільність та екологічність виробництва високоякісних марок пива, безалкогольних напоїв і сидру.

Під час аудиту Київський, Запорізький і Львівські заводи підтвердили відповідність інтегрованої системи менеджменту вимогам стандартів ISO 9001:2008 («Системи менеджменту якості»), ISO 14001:2004 («Системи менеджменту навколишнього середовища»), ISO 22000:2005 («Системи менеджменту безпеки харчових продуктів») включаючи систему НАССР, та OHSAS 18001:2007 («Система менеджменту професійної безпеки та здоров'я»).

Також у рамках ре-сертифікаційних аудитів Львівська пивоварня компанії Carlsberg Ukraine отримала сертифікат, що підтверджує відповідність системи харчової безпеки високим вимогам стандарту FSSC 22000:2013. Cтандарт FSSC 22000 сьогодні є одним із найдійніших і незалежно керованих схем сертифікації систем харчової безпеки, що охоплюють весь ланцюг виробництва і поставок. FSSC 22000 - це схема сертифікації для виробників харчової продукції, яка включає вимоги стандартів ISO 22000 («Системи менеджменту безпеки харчових продуктів») і ISO/TS 22002-1 («Базові програми забезпечення безпеки харчових продуктів») та затверджена GFSI (Global Food Safety Initiative - Глобальна ініціатива з харчової безпеки). Наявність сертифіката FSSC 22000: 2013 є вимогою глобальних мереж роздрібної та оптової торгівлі.

Олександр Руднєв, регіональний директор з виробництва Carlsberg Ukraine: «Відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO - ознака успішної компанії, яка не тільки виробляє справді якісний продукт, а й піклується про безпеку праці співробітників і збереження навколишнього середовища. З року в рік Сarlsberg Ukraine робить все можливе, щоб успішно проходити аудити, підтверджуючи тим самим свій високий рівень ефективної системи менеджменту, що відповідає міжнародним стандартам».