Меню

Пора незвичайних поєднань від Robert Doms

Літо завжди надихає спробувати щось нове та незвичайне.

Robert Doms – власник Львівської пивоварні, створював нові сорти у моменти натхнення від незвичайних подій у своєму житті. Цього року лінійка доповнилась одразу двома новинками: Robert Doms Cherry taste Ale та Robert Doms Coffee taste Ale.

Robert Doms Cherry taste Ale ― пиво спеціальне червонуватого кольору з м’яким, освіжаючим смаком вишні і тонкою ноткою вишні в ароматі та ледь відчутною кислинкою в післясмаку.

Robert Doms Coffee taste Ale – темне спеціальне пиво з тонкими карамельними нотками та ароматом кави. Воно приємно п’ється та має тонкі шоколадні нотки в післясмаку.

Обидва напої мають незвичайні, по-справжньому літні смаки. Вміст спирту Robert Doms Cherry taste Ale – 4,6% об., а Robert Doms Coffee taste Ale – 4,7%об.

Новинки сподобаються як людям, які відкриті до нових вражень та незвичайних поєднань, так і більш традиційно налаштованим споживачам.

«Сьогодні шанувальники пива шукають нові смаки і поєднання, адже влітку завжди хочеться чогось незвичайного і фруктового. Тому новатор та експериментатор свого часу, Роберт Домс, підготував для цінителів незвичайних смаків дві цікаві пропозиції ― Robert Doms Cherry taste Ale та Robert Doms Coffee taste Ale. Сподіваємось, що гурмани пінного оцінять їх», коментує Леся Тарасенко, менеджер з маркетингу Carlsberg Ukraine.

Перший налив відбувся 19 червня. Robert Doms Cherry taste Ale та Robert Doms Coffee taste Ale вже можна знайти на полицях супермаркетів України. Пиво продається у скляних пляшках об’ємом 0,5л.

Окрім двох останніх новинок, лінійка Robert Doms налічує три сорти пива: нефільтрований «Robert Doms Бельгійський», темний «Robert Doms Мюнхенський» та світлий «Robert Doms Golden Ale».