Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій по виробництву ПОС матеріалів, а саме –виготовлення виробів з ПВХ, друку рекламних матеріалів (друк на папері), річне обслуговування

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 17.11.2017 Первинного Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції на участь у Тендері по виробництву ПОС матеріалів, а саме – виготовлення виробів з ПВХ, друку рекламних матеріалів (друк на папері). Просимо звернути увагу на необхідну якість продукту, умови оплати (93 календарних днів від дати останнього дня місяця, в якому відбулось відвантаження товару, тобто, якщо товар був відвантажений 10 січня, то рахувати 93 дні треба від 31 січня) та умов відвантаження (доставка на склад покупця. Бровари, вул. Гельсінської групи 14В).

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 17:00, 24.11.2017.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу:

Vera.Klochko@carlsberg.ua

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститятся в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент Закупівель ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Клочко Віра

тел.: +38 (044) 490 29 29 (1364)

Vera.Klochko@carlsberg.ua

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.