Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій на поставку Фартухів з логотипом Львівська пивоварня для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення Первинного Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції на участь у Тендері на поставку Фартухів з логотипом Львівська пивоварня для потреб ПрАТ «Карлсберг Україна». Детальний опис виробу вказано в Технічному завданні.

Просимо звернути увагу на необхідну якість виробу (відповідність ТЗ), обов’язкове надання та погодження зразка, а також умови оплати (93 к.д. з останнього дня місяця в якому була поставка ). Також необхідність поставки товарів на склад в м. Бровари. Доставка за рахунок Постачальника.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення

Дата закінчення прийому пропозицій — 17:00, 03.07.2020

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу: [email protected]

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент закупівель ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Фесенко Оксана

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу.  ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції. По результатам будь-якого этапу тендеру Карлсберг Групп може прийняти рішення про закінчення тендеру і вибору переможців або проведенні додаткового етапу тендеру.