Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій на поставку Засобів індивідуального захисту для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення Первинного Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції на участь у Тендері на поставку Засобів індивідуального захисту для потреб ПрАТ «Карлсберг Україна». Перелік засобів захисту та необхідний об’єм  наявні в Специфікації до тендеру.

Просимо звернути увагу на необхідну якість продукту (продукція має бути сертифікована МОЗ України, наявність сертифікатів обов’язкова) та умови оплати (93 к.д. з останнього дня місяця в якому була поставка ). Також необхідність щомісячної поставки товарів на підприємства в містах: Київ, Запоріжжя та Львів, впродовж 3 місяців. Поставка має бути здійснена до 5 числа кожного місяця, починаючи з жовтня 2020  до грудня 2020р. включно. Доставка за рахунок Постачальника.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення

Дата закінчення прийому пропозицій — 17:00, 18.08.2020

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу: [email protected]

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент закупівель ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Олексій Петровський

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. 

ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

По результатам будь-якого этапу тендеру Карлсберг Групп може прийняти рішення про закінчення тендеру і вибору переможців або проведенні додаткового етапу тендеру.