Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій в рамках проведення тендеру «Послуги з регулярних пасажирських перевезень» для ПрАТ «Карлсберг Україна» 2020

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції на тендер «Послуги з регулярних пасажирських перевезень співробітників ПрАТ «Карлсберг Україна» (у м. Київ) за узгодженими маршрутами та графіком руху транспорту, а також додаткові транспортні послуги за замовленням в режимі нерегулярних перевезень  згідно ТЗ» (див. Закупівельну документацію).

Дата початку прийому первинних пропозицій – з моменту публікації оголошення

Дата закінчення прийому первинних пропозицій – 30.10.2020р. до 17-00

Просимо звернути увагу на необхідну якість продукту, умови оплати  - Оплата проводиться ЗАМОВНИКОМ за фактично надані послуги, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ з відстрочкою платежу 93 календарних дні, починаючи з першого дня за звітним календарним місяцем, в якому відбулося підписання двома сторонами актів здачі-приймання наданих послуг. Оплати проводяться тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок). Зразок договору на надання послуг додається.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу: [email protected]

Організатор: Технічний департамент ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Глускіна Тетяна Сергіївна

тел .: 044 490 29 29, вн. 1093
e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої пропозиції.