Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій для укладення рамкових угод на поставки комп'ютерного обладнання на один календарний рік для ПАТ «Карлсберг Україна»

ПАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 22.03.2017 р. Запиту Пропозицій з вибору партнера на поставки комп'ютерного обладнання та запрошує компанії подавати свої пропозиції для ПАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару, з відтермінуванням платежу 60  календарних днів з дати отримання Товару але у разі, якщо кінцевий термін платежу припадає на останні 7(сім) календарних днів місяця, то термін платежу переноситься на перший платіжний день наступного місяця.

Дата початку прийому пропозицій - з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій -18.00 29.03.2017

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для  цього треба звернутися до контактної особи ПАТ «Карлсберг Україна».

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент ІТ ПАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа:     Шестакова Юлія

 тел.: +38 (044) 490 29 29 (1475)

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу.  ПАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.